sex so starym muzom

tia

karinka20... vieš, ja mám niečo podobné v práci. Mám nadržaného šefa a ide mi dostatočne na nervy. Síce nemá veľa, len 40 ale proste je mi nechutný ako sa mi vnucuje. Raz mi povedal: vieš, si pekná žena a mala by si to využiť. Je to nechutné - tie jeho narážky a tľapnutie po zadku atď.. ja mu hneď na to odvrknem..ale dosť to aj pociťujem, pretože už mi to dal pár krát pocítiť aj na plate. No čo budem sa sťažovať?? A komu?? Bolo by to zbytočné.. Chcem Ti povedať, že určite nesprav nejakú hlúposť. Je to tvoje rozhodnutie a musíš si povedať, či Ti to stojí za to... A vážiš si sama seba..

karinka20

dakujem vam za rady, ved ja som to ani nechcela urobit. Len ma tak zaujimali nazory ludi, ze ci sa najde niekto, kto by bol toho schopny. Nehovorim, ze nie je pohladny, no ked ma chlap 64 rokov, uz mu asi nic nepomoze.

.

karinka, chapem ze sa tesis, ze mas dobru pracu, to je v tvojom veku super. Ale nerob to kvoli tej praci, pretoze on ta chce len vyuzit resp. vyuzit tvoj mlady vek, mysli si ze taku mladu oblbne. Myslis ze by to takto sebavedomo navrhol aj starsej kolegyni napr. okolo 35r.? ta ak by nechcela by pekne poslala do plynu a este by si ho tym omotala okolo prstu ...
ale ak to chces spravit, tak nevahaj, a ber co ti zivot prinasa.
drz sa!

Dug

Ked sa s nim chces vyspat tak to nezvaluj na robotu.

Ked sa s nim nechces vyspat, tak kvoli robote to nerob (navyse myslim ze taketo vydieranie by bolo uplne v pohode zalovatelne, keby z toho, ze sa nevyspite, vyvodil dosledky)

matilda

karinka20 si ešte veľmi mladá a on sa to znaží využiť. Nerob nič čo by si ľutovala. Čo k nemu cítiš je pohľadný na svoj vek? No lebo keby bol starý a škaredý, tak by si neprosila o radu. Vyspať sa s mužom o 40 rokov srarším to je len a len na tebe. . .

zlata

hlavne sa nezniz na jeho uroven.mas v zivote predsa svoje priority.a niekde na teba caka praca aj bez uchylneho sefa.