Chcem vyzerať dobre a k svetu..

Príspevok v téme: Chcem vyzerať dobre a k svetu..
lilinka

Neviem ako si mam zariadit imidž aby som vyzerala pekne. Mam hnede vlasy, jemne a otrihane do postupna. Ten strih je sice v pohode ale uz ma nudi.........aky strih by mi sedel????? Rozmyslala som taky aky ma teraz aktualne Rhiana....ale newem.....dalej mam cierne bodky na nose a neviem sa ich do pekla zbavit!!!!!!!!!!! Kedze mam citlivu plet nemozem len take vseliake kremy.....musia byt z lekarne a znackove.......postavu mam sice v pohode ale nevem ake rifle by sa mi hodili...mam totiz tri a tie ma uz nudia...kedze nemam doky a ani zadok tak neviem ake.....a co sa tyka malovania tak.......davam si spiralu ale moc vabne to nevyzera....mam modre oci a chcela by som skusit aj nejaku linku ale vobec newem aka by mi sla......ocne tiene pouzivam hlavne hnede......PORADTE MI!!!!!!!!!!!!

Wewíík

Ľudiá ja mám hnedé vlasy, zelené očí postavu normál no mam bruško :/// ktoré ho sa chcem zbaviť prosím pomozte mi ako sa mozem zmenit a vyzerat dobré ... dakujém za kazdy koment :PP :))

mirka 23

Aj ja si myslím, že by si si ešte nemala farbiť vlasy, máš na to čas. Ja som sa v tvojom veku o to pokúsila a dopadlo to hrozne. Namiesto mojich blond vlasov som mala šedivé až fialové a po farbení mi vypadalo veľa vlasov. Ak chceš trocha zafarbiť vlasy, skús Henu na vlasy. Je to prírodná farba, ktorá navyše aj vyživuje vlasy, tie sú potom lesklé, nevypadávajú a nerobia sa lupiny. Ale nemôžeš si ju dať ak máš farbené vlasy chemickou farbou.

lizanka

vlasy si nefarbi a hlavne nie natmavo, vyzera komicky ked tmavsia farba odrasta;
na cierne bodky sa vykasli, si jedina ktora ich vidi-spoluziacka je krasna baba a chalani za nou saleju, ale ona narieka nad bodkami, ktore su tak bezne a nepodstatne, ze si ich nikto nevnima;

ostan pri hnedych tienoch a skombinuj so svetlou bezovou(tmavsi tien skus naniest len do zahybu a pod oko(vonkajsi kutik), a zhodnot ci to vyzera dobre, lebo zalezi na tvare oci)aby si nevyzerala ako marod, spiralu nanasaj primerane
neexperimentuj s ciernymi linkami, su vulgarne...a bobje katastrofa-a hlavne pre jemne vlasy, daj si ho jedine v pripade ze sa ches uzehlit k smrti

Ssonja

Hnedé vlasy...modré oči....čo keby si vyskúšala vlasy trošku natónovať(na tmavšiu,al. prirodzenú hnedú, aby získali lesk)modré oči ti pekne viniknú pri tmavších vlasoch. Vlásky si nestrihaj, nie každému to pristane(aj keď je to teraz in). Skús si ich natočiť na nátačky na suchý zips-veľké-získajú objem.
Na líčenie by som v tvojom prípade vojila kvalitný krycí make-up, sivú očnú linku, modré tiene-aby ladili s linkou a čiernu špirálu.
Veľa šťastia!

poliewoocka

Lilinka, ak budes chciet,ozvi sa mi na mail Ex.orcistka@azet.sk ..teraz idem prec,najskor budem online asi neskoro vecer alebo zajtra rano...