Pomozte mi, poleptanie Tea Tree Oilom

Príspevok v téme: Pomozte mi, poleptanie Tea Tree Oilom
assaye

Ahojte, prosim Vas pomozte mi,

natrel som si celu tvar tea tree olejcekom a cela sa mi zacala lupat, brutalne to stipe a vyzeram ako poleptany..!! Neviete mi niekto ( kto ma skusenosti ) poradit, co na to? Dedo vsevedo spominal, ze mozem dostat Dermatitidu, neviem, ci je to spravna diagnoza toho co mam, ale ak ano pls pomozte mi! Neviem to uz vydrzat!

lizanka

to je ked si plet velmi podrazdis, je to alergicka reakcia. INDULONU NA NIC CO JE Z ALERG. REAKCIE NEDAVAJ!!!! ja som sa raz vyhadzala(svrbivo) zo striekaneho ovocia a na dobiedzanie svojho otca som na to natrela Indulonu, bolo to 2x horsie! nedavaj to tam.

ja ked som mala dermatitidu z tea tre oleja som to nechala tak, nebabrala do toho, ale uz som to mala permanentne zhorsene, bez za lekarom, nic lepsie ti neviem poradit, snad len to, aby si sa spytala RNG-a, ale preboha nenechavaj to tak. nabuduce uz tento olejcek nepouzivaj

moje

Nehcem plasit,a le ja som ti potierala len na vyrazky a bolo to take silne, ze som z toho dostala dermatitidu, ktorej som sa nezbavila do dnesneho dna, cize uz dva roky. a nedavaj na to nic, ked tak, len obklad z Jarisu alebo cierneho caju.

lizanka

okamzite maz na pohotovost, tu vyckavanie nepomoze, cim dlhsie to nechas tak, tym dlhsie sa ti koza spamatavat...okrem toho tea tree oil sa pouziva len na vyrazky

simonkaaaa

skus nejaky dobry hydratacny krem nepouzivaj teraz ziadne mydla ani nic podobne co vysusuje plet aby sa to nezhorsilo...skus na to biely jogurt natriet na celu tvar a nechat posobit...