Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

preháňanie

citadela

Nasadila som hylak forte kvapky, všetko v pohode, stolica sa upravila, papala som len sucháre a pomaly som papala niečo ľahké. No ale prišla som do práce a bum bác, nejedla som nič obzvlášť ťažké a po jedlách som chodila na WC. Bola som znova u lekárky, dala mi helicid a reasec, a mám jesť všetko, buď to pôjde alebo nepôjde. Ževraj dlhodobý proces, kým sa to upraví, neviem či nezošediviem z toho, bo ja som so žalúdkom nikdy nemala problém.

mjanik

najjednodukšie , najlacnejšie a najrýchlejšie: nahrej za hrsť soli, daj do handričky a nahrievaj pupok a 3 cm pod pupkom-akupunktúra

RNG

odvar z nelupanej ryze obsahuje trochu rozpustnej celulozy(metla na creva)) ale zdaleka nie tolko ako psyllium.
Podrazdene creva treba ukludnit a osetrit, na to je collostrum so svojim vysokym obsahom Imunoglobulinov a vzacnymi zivinami na regeneraciu poskodenych stien.
A probiotika treba pridat, lebo sami od seba sa tam nevytvoria.
A pokial nemas creva spravne husto osidlene probiotikami, parazitne kultury sa tam mozu stale rozmnozovat. A bez dostatku probiotik sa ti v crevach nevytvori dost vitaminov, a obrannych latok pre cele telo a mozes trpiet nedostatkom B vitaminov, imunoglobulinov, a nizkou imunitou proti plesniam, kvasnym infekciam(kandidozy) a roznym patogennym(zle robiacim v tele) bakteriam.
tj psylium vymetie
colostrum vylieci
GSE potlaci zle bakterie a plesne
probiotikum osidli a dalej zatlaci zle bakterie, plesne, pripadne aj niektore virusy(Lactobacilus Bulgaricus vyraba aj antiviralne latky)

jaja

Citadela, účinný je ryžový odvar. Umy si ryžu pod tečúcou vodou. Do hrnca si daj tak 3/4 l vody a 2 PL umytej ryže. Var kým ryža bude mäkká. Musíš byť pri varení, aby si mohla odsledovať hustotu. Podľa potreby môžeš doliať vodu a variť ďalej, ale už počas varenia aj miešať. Potom si to sceď a môžeš si to zriediť s čiernym čajom - kedysi ako ruský čaj. Je to bez chuti, ale zaručene pomôže. Snaž sa vypiť aspoň 1/4 l odvaru naraz. Rýžu nevyhadzuj. Zmixuj si ju s banánom. Popíjaj takto odvar, až kým nebudeš mať tuhšiu stolicu. Odvar môžeš piť aj nadalej, ale sama si podľa stolice odsleduješ ako často ho budeš piť.
Na opačný problém, na zápchu je zasa odvar s ovsených vločiek.

RNG

telo sa snazi zo seba vyhodit premnozene mikroby, ktore sa rozmnozili nekontrolovane pre znicenu probioticku floru syntetickymi antibiotikami.
Preto uprednostnujem pouzivanie prirodnych antimikrobialnych, ktore sice vynicia skodlive bakterie, plesne a podobne, ale su pomejne jemne na probiotika crevnej flory.
Na precistenie je dobre zobrat lyzicu psylia s 5 gramamy collostra a o par hodin jablko s dobrymi probiotikami. Po osmych hodinach zopakovat.
Takto je obvykle problem vyrieseny za den.
Ked nie je k dispozicii praskove collostrum(25% IG), mozno vysypat 10 az 15 kapsuli a zmiesat s praskovym psylliom, zaliat poharom vody rychle preniesat a okamzite vypit, skor, nez zhustne .
Pre extra posilnenie mozno pridat aj 15 kvapiek GSE .
Probiotika su najucinnejsie na noc, zobrane spolu s jablkom, ktore obsahuje latky(FOS) umoznujuce probiotikam sa rozmnozit cez noc v crevach a kolonizovat ich, tj vytisnut ine zle kultury.
Dobra je forma z mnoho miliardami roznych probiotickych kultur, ktora je v specialnej kapsuli rozpustajucej sa az v crevach, lebo zaludocne kyseliny znicia vacsinu probiotik.

hunterkiller

PROBIOTIKA PROBIOTIKA PROBIOTIKA!!!

Okamzite HYLAK FORTE

a potom Adults Dophilus, Biopron 9, Lacium, Swiss Laktobacili ASPON MESIAC UZIVAT dva krat denne. Aspon ten Dophilus ked uz nic ine, ale vsetky 4 by som do seba pchal byt tebou. ATB rozhasia totalne crevnu mikrofolioru. Priobiotika napravia skody po ATB

dr.jajbolí

Jogurt je kvôli tomu, aby si nedostala pleseň po antibiotikách. Ja ich nemám rada, tak som si kúpila probiotiká v lekárni a lekár mi odporučil aj veľa bryndze. Ale na tú hnačku by som si určite dala horkú čokoládu.

citadela

u lekára som bola dnes, mám pokračovať a brať endiex proti hnačke a dať si jogurt každý deň a uvariť si mrkvu s ryžou. Práve som si uvarila čierny čaj =( a to som nikdy v živote nemala takéto problémy, skôr opačné.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.