HAK a tehotenstvo

Príspevok v téme: HAK a tehotenstvo
lucka

Ahojte, mam taky problem, beriem HAK, mam teraz 7dnovu prestavku a menstruacia nikde.Dktorke mozem zavolat az v pondelok,tak ja len ze ci nemate nejake skusenosti,pretoze mam zacat brat dalsie balenie v nedelu a neviem co teraz. Zacat dalej brat alebo nie. Na letaku je sice napisane ze sa ma pokracovat v brani tabletik, ale co ak som nahodou tehonta, a ublizi to babu.nemate s tym niekto skusenosti? dakujem

lucka

mimi no brala som ich poctivo, ale clovek nikdy nevie, a mne sa to este nestalo ze vypadla, a ja sa len bojim ci by to tomu babu neuskodilo, ak by som predsa len bola

mimi22

lucka neboj sa urcite nie si tehotna, niekedy sa stava ze menzes pri HAK "vypadne".nemyslim si ze si tehotna teda ak si brala kazdy den tbl poctivo.

lucka

test po tyzdni neukaze tehotenstvo, a v pondelok ist nemoyem, netusim co urobim, zase ak by to malo ublizit babatku,to necche, fakt neviem

lucka

no ja beriem HAK uz 3 roky, predtym sa mi to nestalo, vzdy som ju dostala vo stvrtok najneskor, a dnes je piatok a nic, ani ziadne bolesti....,

monicka2509

a ktory mesiac beries hak?ja mam napriklad tak,ze cez tu 7dnovu pauzu,kt.mi zacina v pondelok menstruaciu dostanem az vo stvrtok a mam ju 2,3 dni.takze normalne zacni brat dalej hak.