BEZ SEXU

Príspevok v téme: BEZ SEXU
sabrina

S pritelom chodim uz 7 mesiacov. Obaja este studujeme na vysokej skole tak sme sa rozhodli, ze obmedzime sex, alebo lepsie povedane tak skoro sex nebude. Nechcem brat antikoncepciu a na kondomy sa 100% spolahnut neda. Co by ste robili? A vydrzali by ste vobec? My sme bez sexu zatial 2 mesiace.

sabrina

uz netlacim vobec :))))))) A som citala tvoju temu dnes, si myslis, ze si tehotna? ved to je nepravdepodobne aj ked spoluziackyna teta otehotnela a brala kazdy den antik.jej doktor nechcel verit

sabrina

Asi budes mat pravdu... tak niekedy v buducnosti. A este jedna taka otazocka? Aky mas pocit tesne pred tym ako ma prist? Neviem, ci vies, ako to myslim.

lucka

zo zaciatku bol problem aj so samotnym milovanim, nepacilo sa mi, ale postupne to bolo lepsie, a orgazmus tiez prisiel, terez s nim nemam problem, jedine vtedy ak priatel az prilis chce a ja sa neviem uvolnit...., netreba mysliet len na orgazmus a pride ani nevies ako, aspon u mna to je tak

sabrina

ved sme sa o tom rozpravali, on je s toho tiez z casu na cas nestastny, ale snazi sa a vzdy nieco vymyslame nove, lepsie... a ty nemas problem s orgazmom? normalne ti zavidim

sabrina

hehe, ten strach pride ked mi meska mens. :) Ak mam povedat pravdu, mam rada sex, ale v zivote som nemala orgazmus a ked to je zakazdym tak potom ma to trapi, neviem cim to je, ale ten problem je asi niekde vo mne. Netusim..

sabrina

Ach kocky keby som aj ja s tym bola zmierena, a ani nie tak ja ako moj priatel... Ja som so svojim od nedele do piatku takze okrem soboty a hodin ktore stravim v skole vzdy-

lucka

sabrina, ja tiez studujem na vyske, a s priatelom sa vidime tak v primere raz za mesiac a pol, a to sa na seba vrhneme doslova ko zvieratka, beriem antikoncepciu, al moentalne riesim ci som tehotna, a pravdupovediac som zmierena aj s tou moznostou, vsetko sa da nejako vyriesit, aj babo aj skola