Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

mam problem

lisska

ja som z Po ale ked pojdem okolo tak pridem aj ked neviem kde ale osud nas raz urcite spoji skor ci neskou ja tomu verim l...m ta liska dobru noc

zacranca

tak to pises ako keby si ma poznala.ale ja vlastne neviem odkial si?ja som zo Zazrivej,a tak pozdrav posielam odtial ako aj moje prispevky.tak ak pojdes okolo daj vediet a pozrieme sa pravde do oci.dobru noc prajem ak sa chystas lahnut a lucim sa heslom- vyrobena pre mna

smutna

preco si myslis ze si neverim? to nebude v tom... skor nemam prilezitost a malo casu vtedy ked to druhym vyhovuje a som dost narocna a este daco navyse , a taak

lisska

tak zachranca som zvedava ked sa stretneme ci bude rec alebo len pohlad ktory povie vsetko co uz davno viem idem si lahnut a ..........na to koho mam ....... dobru noc papa

zacranca

no neviem co je na tom take odvazne.pisem co citim,nic viac.ved ty mas problem vlastne tiez,no ale mas pravdu neviem ako to zvladas ty.

liscicka

zachranca keby som ta mohla stretnut ci by si bol taky odvazny tak rozpravat ako pises idem sa nato vsetko vyspat tak niekedy na buduce majte sa krasnu a sladku noc

smutna

áaale so mnou je to tazsie, asi si pojdem radsej lahnut, uz jem len cokoladu, vtelke nic neni, tak co budem robit? aspon sa vyspim

liscicka

smutna nevzdavaj to pohariku baylis a skusaj vsetko kde mozes niekoho stretnut a spoznat bud odvazna ako ja urcite sa ti to oplatii

smutna

nuz som z blavy a ten inzerat ma presiel, je to blbost, ja na to nie som, vies v mojom pripade to nebude take lahke...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

mam problem - Fórum - ZDRAVIE.sk