Anketa o anorexii a bulimii

Príspevok v téme: Anketa o anorexii a bulimii
analýza

Robím takú anketu - ze kolko ludi prezilo ci uz na vlasnej kozi alebo u niekoho blízkeho anorexiu a co ju spoôsobilo........napiste mi sem prosim a uz dopredu dakujem.
Otazky:
1.Mali ste uz taku myslienku - od teraz nezjem ani omrvinku?
2.Ked ste mali dietu, dodrzali ste ju aj bez hocijakeho potesenia aj maleho, uplne prisne???
3. Mali ste uz taku mániu ze - kazde rano ste sa vazili?
4. Mate hoci aj malu podvahu a ste tomu radi??
5. Co si myslite o anorexii a bulimii???
6. Zažili ste už anorexiu a bulimiu?
7. Viete aky je rozdiel medzi anorexiou alebo bulimiou? Ak ano tak napiste aky.
8. Co si myslite o anorektickach alebo bulimickach??
9. Poznate niekoho kto trpel touto chorobou???
10.Viete ake maju anorexia a bnulimia nasledky na zdravie??? Ak hej tak napiste ake.
Vopred dakujem za odpovede!!!!!!!

anita

1.nie
2. nie
3.ano, mam to doteraz :(
4.ano
5.su to dlhe choroby, z ktorych s dostava len velmi tazko, az si niekedy myslim, ze sa z toho neda dostat vobec ...
6.ano
7.pri anorexii clovek dobrovolne hladuje v snahe znizovat si alebo udrzat si co najnizsiu hmotnost. Pri bulimii sa striedaju obdobia hladovania s prezieranim,ktore clovek riesi umyselnym vyvolanim zvracania a pouzivanim diuretik.
8.strasne radi by sa z toho dostali a mysleli aj na nieco ine ako je jedlo
9.ano
10.rozvrat vnutorneho prostredia sposobeny nedostatkom vitaminov, min. latok a stavebnych prvkov, poskodenie zubov, sliznice DU pri vracani, nechtov, vypadavanie vlasov, neustaly pocit zimy, poruchy menstuacneho cyklu, psychicke problemy, naladovost..no a v konecnom dosledku aj smrt zlyhanim srdca, obliciek :(
God help me please!

lenik

1. ano
2. ano
3. ano
4. ano
5. ze to je nechutna choroba a ked clovek do nej vojde tak dvojnasobne viac sil treba ziskat na to aby z nej vysiel keby som si mala vybrat v zivote nikdy by som do nej uz nevkrocila:(
6. ano
7. anorexia je zamerne odmietanie stravy, drzanie prisnych diet a bulimia je drzanie prisnych diet formou prejedania a vracania/diuretik
8. ze su to chytre dievcata ale prezili v zivote nieco co ich k tomu nakoplo. Inak si o nich nemyslim nic :)
9. ano
10. ano viem- poskodenie vnut.organov, strata menstruacie, poskodenie zubov, unava, strata vlasov, smrt