Orange,O2,T-mobile?

autrop

Mal som tmobile aj orange na kredit no momentalne mam o2 na kredit a vyhovuje mi to najviac zda sa mi ze tak casto nedobijam :D

nightmare281

Ahon ja som tiez bola u t-mobilu mala som na kredit a asi tak 30 euro mesacne a nestacilo mi to. Teraz som v o2 mam na fajturu a platim tak 20 a to mam zaplateny aj neobmedzeny internet. Vo volnani a sms sa neobmedzujem. Cela rodina k nim presla :)

angela85

tak aj mna raz tak prekvapili, neviem ci som vtedy v orange neplatila za predlzenie pausalu ci zmenu pausalu 8 €, a to mi tiez nikto nepovedal, teraz sa na kazdu picovinu pytam ked si nieco vybavujem, lebo co nemusia to ti nepvedia

lizinka

kamoska..ja som prevolala 120 plus tych 88 navyse..takze dokopy 208 minut..tak bud ma niekto ojebbabral, alebo tam bolo nejake ale, ktore mi naschval zamlcali, aby som to podpisala..takze tak :) a este, mozno budem vyzerat dost hlupo, ale nejak som sa nedovtipila, ze za predlzenie zmluvy sa tiez plati..neviem, preco som si myslela, ze ak chcu nalakat na predlzenie, ze je to zadara..lebo som sa rozhodovala medzi dvoma operatormi..a ani to mi nepovedala ta slecna, ze budem platit aj za predlzenie..ako moja chyba, ze som sa nedovtipila, ale dievca mi to mohlo aspon oznamit..

kamoska_

ono to zas tak uplne neobmedzene nie je, treba citat drobne pismenka. je tam fakt vela minut, takze si musela volat velmi vela, ale matu to limitovane, neviem kolko tisic minut tam je, tak na to bacha..

angela85

inak s tymi pausalmi v t-mobile je to fakt nahovno, nikto nechape ako su nastavene, lebo aj moj priatel ma kopec volnych minut do t-mobilu a tych 120 minut do orange za 15 Eur ale pod 25 Eur sa nikdy nedostal, a to fakt moc nevola
ja som od nich mala kreditovy ten 12€ plus 6 mi dali oni, ale taka bola vysoka tarifikacia ze par telefonatov a kredit bol fuc, a v orange som zase mala vysoke rozne poplatky, najhorsie to bolo ked som stratila tel a chcela som novu nahradnu kartu, no ani neviem kolko nasobne som za nu zaplatila viac ako v t-mobile
teraz som presla na ten funfon, kedze najviac volam mame a priatelovi, tak sa mi to velmi oplati, super akcia aj volania do inych sieti su super aj clipko zadarmo

lizinka

Ja som si dala predlzit nedavno zmluvu v Telekome..a lutujem..ponukli mi program, kde platim 11,9 za neobmedzene minuty do t-mobilu, plus 120 min do ostatnych sieti...no nezober to..a prisla mi faktura 42 eur..ma skoro porazilo, som to dala na reklamaciu a cakam, co bude..mi prislo, ze som prevolala o 88 minut viac do t-mobilu, pritom to mam neobmedzene 24 hodin denne..svine..

lochness

ja mam uz dlhsie O2, aj moja rodina a vacsina ludi okolo mna, a je to ovela lepsie nez pausaly a pristup ostatnych operatorov... ja mam dobijanie na kredit a 10e mi vydrzi aj 2-3 mesiace (ale zase ja nevolam vela), sestra ma platbu na fakturu a tiez sa jej to oplati viac nez predtym... ja mozem len odporucat :)

malaanka

ja mám paušál v t-mobile aj o2,ale ked mi skončí paušál v t-mobile,prejdem aj s číslom do O2.Tam si môžem meniť programy každú chvíľu,aj každý mesiac iný program a zadarmo.Ja som za O2,orange som nemala

jvc

Toto je taka tema, ze som lenivy pozriet si ponuky, alebo nemam vlastnu hlavu..tiez diagnoza :).
Ja mam t-mobile bez pausalu (nieco ako o2 fer) a ked nevolam neplatim nic. Uz som platil aj 50 centov :). Ale aj 20 eur.