Vlasy - ako urychlit rast

sasia

ja by som radila na urychlenie rastu vlasov-musi byt perfektna starostlivost,to znamena ze len zdrave vlasy rastu rychlo,takze kvalitny sampon,kondicioner dvakrat do tyzdna maska:1.normale z drogerie a 2.domaca maska napr.med a mlieko alebo podla typu vlasov.Daju sa kupit aj hrebene ktore maju na konci okruhle hlavicky a tie pri masaži mozu urychlit rast vlasov.Tiez je dolezita aj celkova masaz napr.kazdy den koncekami prstov masirujeme pokozku hlavy-priblizne 5 minut.A AKO DODATOK SA DA KUPIT V PROFESIONALNEJ VLSOVEJ KOZMETIKE SAMPON NA URYCHENIE RASTU S OBSAHOM GVARANY-PISEM AKO SA TO CITA!!!!!

angela-yeaah

No i ja som uz pocula ze ked si vlasy hladis,,alebo mierne tahas,,tak to pomaha v raste,,,,lebo tym padom si masirujes pokozku,,,tabletky nepomozu,,hlawna je masa hlavy,,,bud bruskami prstov alebo miernym tahanim za vlasy

alternative

Vlasy rastu od korienkov, a vsetky ziviny sa dostavaju do vlasov od korienkov. Cize cim ma clovek dlhsie vlasy tym pomalsie rastu a to z toho dovodu ze sa tazsie vyzivuju az ku koncekom. a preto sa aj konceky stiepia a lamu...a preto sa aj vlasy podstrihavaju. a preto ma clovek pocit ze ak ma vlasy kratke tak rychlejsie rastu pretoze sa rychlejsie dostanu vytaminy a vsetky latky az ku koncekom vlasov...

beaa

cawte baby...prosiim pomozte mi...pred dwoma mesiacmi som si dala ostrihat wlasy lebo som ich mala welmi poskodene a konceky rozstiepene..teraz som to olutowala chcem mat uz konecne dlhe wlasy...ae tie moje pomaly rastu...newiete mi pioradit nejaky priprawok alebo sampon na rast wlasow???prosiim pomozte mi:D