Vlasy - ako urychlit rast

simka111

no tie vločky na rast určite pomáhajú.. ja ich jem na raňajky už asi 3 mesiace a dosť to pomáha :) neviete kde by som kupila nejaky dobrý olej z hroznových semiačok??????

miinka3

Baby, ja pouzivan medovy sampon od Oriflamu + kondicioner, medzitym zabaly z olivoveho oleja a kazdy den spapam za hrncek ovsenych vlociek.
Casto si vlasy zehlim a farbym, preto ich mam aj dost vysusene a uz mi poriadne nerastli...Mozem vam odprisahat, ze ako som zacala toto vsetko robit a hlavne papat tie vlocky, vlasy mi konecne zacali rast!!!!...
A neni su to ziadne drahe veci...Ak sa chcete poradit o probleme viac, moj e-mail Miinka3@azet.sk
prajem vela stastia...:D

lulinkabb

ahojte, ja uzivam obycajny sampon pre deti bupi , na podporu rastu vlaskou a ich vyzivu, je fakt dobry za meiac mi narastli asi o 2cm a to som mala asi dva roky problem aby mi vobec kusok narastli, neobsahuje rozne chemikalie je fajn, dava mi riadne dokopy moje znicene vlasky.

paganstorm

zaran
keby mi mesačne rasli vlasy 3 cm, tak by som bola rada, že som rada a nič dalšie by som na ne nekydala :-D

Zaran

Fúúúúha?50€ mesačne?A za jednu pixlu?To by som musela na záhrade pestovať eurovník aby som vyhodila 50€ za pixlu,ktorá pochybujem že má oveľa "magickejšie" účinky ako Revalid,Reghaar etc.