Vlasy - ako urychlit rast

Zaran

Janush

Ja som sa tiež dala ostrihať asi pred pol rokom a nepáčilo sa mi to.Na rast vlasov používam Dixi brezový šampón a Dixi brezovú vodu na vlasy.Beriem aj Revalid ale len raz denne.Správne by si malo brať 3-krát no to je podľa mňa zbytočne veľa.

Používala som aj Dixi žihľavový šampón a vlasy som si zmývala žihľavovým čajom + Revalid.Kedysi som si na vlasy dávala hadiu mastičku.

Všetko prinieslo svoj výsledok no na tvojom mieste by som to najprv skúsila s tou brezou.To mi pomáha najviac a vlasy mi rastú zhruba 3cm mesačne.Na rast je tiež dobré papať veľa tvarohu a zemiakov,tak veľa šťastia:)))

Zaran

Ahojte :)
Kedysi som mala krásne,vlnité,zlaté,husté vlasy dlhé takmer po pás ale neviem čo ma to pochytilo dala som v júly tohto roku ostrihať.Vlasy mi stmavli,zredli-nemala som ich ani po ramená.Samozrejme som to čoskoro oľutovala aj som si poplakala.Rozhodla som sa,že chcem svoje pekné vlásky naspäť.Do septembra mi podrástli rýchlo no asi to bolo len tým,že bolo leto.Asi v septembri som začala používať hadiu mastičku a podstrihovala som si vlasy.Síce mi to s rastom pomohlo ale vlasy sa mi z tej mastičky začali mastiť tak som s ňou prestala.Možno to bolo zapričinené priveľkým množstvom,neviem ked že som si ju nanášala do mokrých vlasov po umytí.Vtedy som používala Gliss Kur alebo Syoss.Od oktobra som začala používať Dixi žihľavový šampon a dávala som si do ňho aj pár kvapiek olivového oleja.Neskôr som olej odstránila a začala som používať Revalid+Dixi žihľavový šampon.To sa mi zdalo o niečo účinejšie a vlasy mi začali rásť rýchlejšie.No potom som počula,že najlepší šampon na rast vlasov je Dixi brezový šampon,tak som začala používať ten.Neskôr k tomu pribudla Dixi brezová voda na vlasy a nadalej som brala Revalid.S touto kombináciou mi vlasy rástli cca.3cm za mesiac takže som spokojná.

jančičqa

čauteeeee tak ja vám poviem toto je čistá smola dala som sa ostrihať pre tromi mesiacmi a nič. a keď som sa dala ostrihať ešte za prváčku tak za dva mesiace mi to narástlo. a to som ich mala po pás teraz ich mám na lopatkách. a vraj funguje hociaký šampón čo má niečo zo žihľavou. skúste...

liluskaaa295

Tu som čítala, že na rast vlasov zevraj pomáha ked jes vela zemiakov- to ti skor od zemiakov hlava narastie nie vlasy :DD

T!m

Pripájam sa k tým, ktoré tu píšu o šampóne a ampulkách DIXI používala som ich len jeden krát celú krabičku, a dosť mi to pomohlo. narástli mi vlasy cca o 2cm za dva týždne sama som tomu neverila, ale neskôr som si začala žehliť vlasy dennodenne a a mala som po krásnych zdravých vlasoch, čiže ja z vlastných skúseností odporúčam produkty DIXI. ale každý má inú štruktúru vlasov.. čiže nie každému to pomáha.. držím palčeky :)

jankaaaaaaaaa

neverim ze ti za tri mesiace mohli narast o 11cm!! to je hlupost. ved normalny zdravy vlas rastie cca 1cm za mesiac a nie tak ako tebe. a to aby vlasy rastli o cosi rycheljsie ako bezne treba vyzivovat zvnutra telo a bunky co su zodpovedne za rast vlasov. ziadny vyvar ani vodicky co sa leju na hlavu predsa nemozu pomoct

simka111

No ja vyskusam ten prhlavovy odvar,, zaleži to od vlasov ale dufam ze mi to pomoze, ja som to uz aj skusala ale presla ma trpezlivost tak som pouzivala dixi sampon aj ampulky a pomohlo mi to.. takze ked spojim vsetko dokopy tak by som mala po letných prázdninach vidiet rozdiel :D

mnmn

Ahojte!
Mám osvedčený spôsob ako rýchlejšie narastajú vlasy.......kúpte si žihľavový čaj (porcovaný) a dva sáčky si vyvarte v jednom litry vody.......umyte si vlasy........a po umytí si na vlasy nalejte tento ,,odvar,,.... POZOR! odvar musí byť vlažný, a keď si ho nalejete na hlavu nesmiete to ničím zmývať, a ani si na vlasy nedávajte uterák (musia samovoľne vyschnúť) mne to pomohlo, keď som sa nechala na krátko ostrihať (po plecia) tak za tri mesiaci mi vlasy narástli o 11 cm (vďaka tomuto odvaru). Pričom je to normálne za tri mesiace 3 cm - 4,5 cm......,ale to záleží aj od kvality vlasov. Dúfam, že som pomohla.