ako spevnit brucho

Príspevok v téme: ako spevnit brucho
floola

chcela by som sa opitat ci si mozem vypracovat brusko tak do juna aak budem kazdy den cvicit obvod pasu mam 78-79cm a v bokoch 80 ale ja si chem vypracovat uplne ploche brucho ak ano viete poradit nejake dobre cviky plssss ked zatiahnem brucho tak mam takych 73 a vtedy to vyzera tak akurat sexi:}}} a chudnut uz velmi nechcem len si vypracovat postavu da sa to do leta??????

3kratZ

Ja mám doma AB rocket, posilňuje to brušné svaly a urobím toho viac, lebo ma nebolí pri tom chrbát ako pri normálnych brušákoch :)

A - Z

Sani, robis spravnou technikou tie brusaky? 20 je dost malo (no netvrdim, ze zalezi na kvantite...) a nemalo by ta nic boliet. Ked, tak vyskusaj aj ine cviky na brusne svaly, aj na sikme, spodne. Vyborne typy mas napr. na stranke sportujeme. A nezabudni, ze pri precvicovani brusnych svalov musis cvicit aj chrbtove. A strecing na zaver.

Šani

No ako vidím sú tu samí "odborníci" ale keď sa človek chce naozaj niečo normálne spýtať tak neviete normálne odpovedať.

Ako mám spevniť brucho???Brušáky robím a to asi 20 lebo potom ma presne bolí brucho, ale moc ma to nebaví. Chcela by som niečo účinnejšie. Vie niekto FAKT NORMÁLNE poradiť? Díky

marek9470

cawte ja by som sa vas len chcel opytat ci je to dobre ak brucho cvicim kazdy den alebo je lepsie ked mu necham aj oddychnut .. pls .. diky moc

jaaaa1

blackjack88:
odbornik na chudnutie?iba ak samozvany odbornik,ktorý svoje úžasné "vedomosti" nadobuda po nejakych skoleniach a potom si hovori odbornik...a vidim,ze fakt nemas problem vtrepat sa do kazdej temy a robit si reklamu..:(

blackjack88

CHUDNUTIE BEZ DIÉT A HLADOVANIA !!!
100% PRÍRODNÉ PRODUKTY S DLHOROČNÝMI 100% VÝSLEDKAMI
-odkaz odstránený-
stačí vyplniť dotazník a v priebehu dňa sa vám ozve odborník na chudnutie