Zapácha mi-sex

Príspevok v téme: Zapácha mi-sex
hanbím sa

ahojte, mám vyše 18 rokov, priatela s ktorým som 11 mesiacov. Mám však problém,moja vagína má strašný pach. Sprchujem sa pravidlene - každý deň, ale po nejakých 6 - 7 hodínach je to strasne. Hanbím sa pred ním, nechcem aby ma napríklad lízal, netuším ako by sa zatváril keby si pričuchol, alebo okúsil to čo tam dole je. Prosím o radu, čo s tým, čo proti tomu zápachu, nejaké špeciálne mydlo, alebo iné prípravky (?).Máte alebo ste mali už podobný problém?. (a skúste iné rady ako návštevu gynekologa,na tú sa chystám, ale rada by som našla ešte aj iné riešenie). Dakujem

hipkohopko

mozem sa opytat, ja mam ten isty problem aj, ked sa sprchujem kazdy den, a este ked sa spotim, tak sa hanbim, aby si niekto nevsimol moj zapach, ked tak citam kde mozem kupit tie obrusky?? alebo aspon jednu znacku by ste mi mohli napisat? dakujem

ZyxerkA

a mimochodom, pises, ze si s priatelom uz 11 mesiacov.. predpokladam, ze pohlavny styk ste uz mali, ked pises ze sa bojis iba oralneho sexu.. nemyslim, ze keby Ti to tam dole smrdelo, Tvoj priatel by mlcal.. urcite mu vonias, podla mojho nazoru vztah nedokaze existovat, pokial si ludia ,,nevonaju,,.. =;)

taktiez vravis ze po vysetreni bolo vsetko v poriadku, tak si nerob starosti.. urcite sa Ti to, ze pachnes, zda len preto, ze si tym zaujata.. nemysli na to =;)

ZyxerkA

nemas za co, rada.. =;)

o ten ,,pach,, sa vobec nemusis bat, pochybujem, ze sa milujete 7 hodin vkuse =;) skor urcite nepride, moze sa akurat zneutralizovat kysle prostredie v posve a tak Tvoj pach bude neutralny. Pach pohlavnych organov je pre opacne pohlavie vôňou vdaka feromonom, takze urcite sa nemas coho bat.. uvolni sa a zabudni na to, lebo si milovanie vobec neuzijes.. pripadne si s prietlom mozete dat spolocnu sprchu pomedzi ,,ciselka,, =;)

nerob si z toho tazku hlavu, a daj vediet, ako ste spolu dopadli, verim, ze priatelovi budes vonat a chutit =;)

sedmikraska

casto krat sa stava, ze sa mozes citit len ty a nikto okolo nie, ked sa na to moc sustredujes a stale sa ovoniavas, tak ti moze prist, ze smrdis aj ked to tak mozno nie je.

chiconyvv

no ak sa pred milovanim sprchujes tak sa nemusis nicoho obavat. Mas potom zbytocne stres. Su to len tvoje obavy. Aj ja som ich mala..neskutocne som sa obavala ze mi smrdi a nechcela som ani aby mi robil môj priatel oral..ale potom som to nejako prekonala a zistila som ze to vlastne nic nie je. Staci prekonat ten blby pocit ze to nie je ok..a bude to v pohode. Vela stastia :)

hanbím sa

ZyxerkA ___- velmi pekne dakujem za tvoj príspevok.

Gynekologa som navštvila asi naposledy približne pred mesiacom. Robili mi aj výtery a všetko bolo v poriadku. No zápach pretrvavá. A mimochodom samozrejeme že sa idem pred milovaním osprchovať, ale aj tak sa bojím, že čo ak ten pach príde skôr...

poliewoocka

To,ze po 6-7 hod. je uplne normalne.V posve je prirodzene kysle prostredie.Jednoducho pouzi obrusky ako ti radia,samozrejme,ak nemas cas na sprchu.Ak je pach ale neznesitelny a naozaj nezvycajny a mas aj ine symptomy,navstiv gynekologiu,aby ti tam spravili vyter.