Rakovina hrubeho creva

robco2801

Zdravím, ako vidím, rieši sa tu prevencia aj liečba, tak by som aj ja rád prispel. Mám známu, ktorá mala tiež určité počiatočné štádium, ešte nie veľmi rozvinuté, skutočne sa to len začalo rozvíjať. Ktosi jej vtedy poradil niečo ako CBD, je to kanabidiol, výťažok z konope. Dnes sa to už predávaj aj na Slovensku v ozaj dobrej kvalite. Tak dávam to aj tu na zváženie.
rmcbd.eu

Gima

15.02.2016 | Diskusia 3

Nejde len o obyčajný tropický plod. Ananás vyniká svojou sladkou chuťou, ale aj množstvom zdraviu prospešných látok, ktoré obsahuje. Ukrýva sa v ňom cenná zložka - enzým, vďaka ktorému si vyslúžil prívlastok, zázračný!

Kombinácia vody a ananásu pôsobí doslova ako injekcia zdravia. Aj to je dôvod, prečo sa odporúča začať deň zdravým rituálom v podobe pitia ananásu s vodou. Množstvo stopových prvkov, ktoré nikde inde nenájdete, enzým bromelín, množstvo silného antioxidantu - vitamínu C - aj tieto zložky, obsiahnuté v tropickom ovocí, hrajú kľúčovú úlohu v celkovom procese hojenia tela.
Ako ju pripraviť?

Zbavte ovocie šupky a narežte ho. Niekoľko kúskov ananásu vhoďte do pohára vychladenej vody. Zdravá bomba v podobe ananásovej vody je na svete! Odborníci radia, aby ste si tento nápoj vychutnali ráno hneď po zobudení. Jedine vtedy vaše telo absorbuje všetky vitamíny, minerály a ostatné látky, ktoré sa ukrývajú v ananáse.
Zdravotné výhody pitia ananásovej vody

Prečo by sme mali piť ananásovú vodu každé ráno:

1. Bojuje so zápalom v tele

Enzým bromelín, nachádzajúci sa v ananáse, má protizápalové vlastnosti. Podporuje naše telo pri odstraňovaní toxínov a bojuje proti zápalu, postihujúcom všetky orgány a tkanivá. Pravidelné konzumovanie ananásu pomáha pri liečbe športových úrazov a taktiež pôsobí na rôzne druhy miernej artritídy tým, že znižuje bolesť a zápal.

2. Podporuje chudnutie

Toto tropické ovocie má bohatý obsah vlákniny, ktorá vyžaduje viac času na trávenie. Budete sa cítiť plnší po dlhšiu dobu a prejde vás chuť na ďalšie jedlo. Pomáha tak odstraňovať chute na jedlá plné tuku a cukrov. Tiamín tiež podporuje metabolizmus tela prostredníctvom premeny sacharidov na energiu.

3. Odstraňuje parazity z čreva a pečene

Bromelín pôsobí proti parazitom. Podľa viacerých výskumov pomáha 3-dňový detox založený na konzumácii ananásu pri ničení parazitov v tele.

Zázračný zelený citrus: Prekoná svojimi účinkami silu citrónu?

4. Reguluje hormóny štítnej žľazy

Aj v tomto prípade sa prejavia prospešné účinky bromelínu, ale aj jódu, obsiahnutého v ananáse. Prispievajú k zlepšeniu rôznych autoimunitných ochorení. Z tohto dôvodu pomáhajú pri zmiernení symptómov súvisiacich so zápalom štítnej žľazy.

5. Vyvažuje elektrolyty

Ananás obsahuje draslík, vďaka čomu je telo silnejšie a pomáha pri udržiavaní správnej rovnováhy elektrolytov. Výsledkom je prevencia kŕčov a rôznych iných foriem zranenia.

6. Eliminuje toxíny a ťažké kovy

Veľké množstvo vlákniny, rôzne antioxidanty a prospešné enzýmy nájdené v tomto ovocí sú skvelé na detoxikáciu tela od toxínov a ťažkých kovov.

7. Podporuje trávenie

Pravidelná konzumácia ananásu zlepší vaše trávenie. Pomáha pri trávení proteínov s vysokým stupňom účinnosti.

8. Posilňuje ďasná a zachová biele zuby

Podľa výskumu, ktorý viedol Dr. Frawley, bromelín funguje tiež ako prírodný odstraňovač škvŕn. Jeho účinnosť bola preukázaná aj pri odstraňovaní zubného plaku, čím predchádza vzniku zubného kameňa.

9. Zlepšuje videnie

Ananás je doslova veľkou zásobárňou dôležitých vitamínov a iných zdraviu prospešných látok. Nájdeme v ňom vitamín A a betakarotén. Podľa údajov zo štúdie uverejnenej v časopise Archives of Ophthalmology, konzumácia aspoň 3 porcií ananásu denne môže byť užitočná pri znižovaní rizika vekom podmienenej makulárnej degenerácie (VPMD), ktorá je hlavnou príčinou stratu zraku u starších dospelých.

10. Bojuje proti rakovine

Podľa výskumu, publikovaného v časopise Planta Medica, bromelín bol oveľa lepší ako niektoré lieky používané na liečenie rakoviny. Výskum zahŕňal pozorovanie na zvieratách a potvrdil väčší účinok tejto látky s protinádorovými účinkami.

ninka 255

skúste pozrieť toto video a ešte na FB si dajte do hľadania Vyléčim se z rakoviny, sú tam alternatívne postupy a konkrétni ľudia čo sa vyliečili.
www.ceskatelevize.cz

Marianna.k

Moja mamina mala rakovinu hrubého čreva, to jej celé vybrali a absolvovala onkoliečbu, ktorá nezabrala. Teraz sme zistili, že má metastázy v celom brušnom ústrojenstve. Momentálne sa nachádza v nemocnici, má problémy so žalúdkom a preto nemôže absolvovať onkoliečbu (je veľmi vyslabnutá a nezvládla by ju). Lekári jej nedávajú veľkú šancu na prežitie. Prosíme Vás o pomoc či neviete o nejakej veľmi dobrej alternatívnej liečbe ktorá by nám pomohla. Dopočuli sme sa, že konopný olej konope THC a CBD veľmi pomáha. Má s tým niekto skúsenosť? Alebo viete o niečom inom? Prosím pomôžte, sme zúfalí! .....KONTAKTUJTE MA NA 0915 301 217 ALEBO marianna.k@azet.sk

DANO777

NA RAKOVINU, CUKROVKU, REGENERACIU MOZGU, CHOLESTEROL, TLAK, KRVNY OBEH A OBRAZ, OSTEOPOROZU + VELA INYCH DIAGNOZ AJ RAKOVINU, VELMI RYCHLE A UCINNE ZABERA CISTA STAVA Z GOJI,(KUSTOVNICA CINSKA) OBSAHUJE 50X VIAC VITAMINOV AKO POMARANC A 80X VIAC ANTIOXIDANTOV. MNE KLESOL TLAK V PRIEBEHU MESIACA ZO 118/183 NA 85/125 A TO MAM 120KG A BEZNE PIJEM 2-3 SILNE PRESO KAVY. MOZTE SI JU OBJEDNAT NA STRANKE HIMALYO.CZ A ZO ZLAVOVYM KODOM C. 3261 KTORY TREBA ZADAT PRI REGISTRACII, ZISKATE PERMANENTNU ZLAVU 50KC NA KAZDU FLASU A 20KC NA KAZDY BALICEK SUSENEHO, ALE DOBRE LIECIVE UCINKY MA STAVA. SUSENE MA OVELA MENEJ VYZIVOVYCH HODNOT. DENNA DAVKA JE LEN 25ML, FLASA JE NA MESIAC. V PRIPADE, ZE POTREBUJETE PORADIT, TAK KLUDNE ZAVOLAJTE. 0903460303.

PRI AKEJKOLVEK FORME RAKOVINY JE DAVKOVANIE 3X 50ML, RANO NA LACNO A POTOM VZDY ASPON POL HODINY PRED JEDLOM.

www.youtube.com

miska89

Ahoj, v lekárni sa dá kúpiť test na okultné (skryté) krvácanie. rakovinu ti však diagnostikuju len konkrétne vyšetrenia ako kolonoskopia a histológia.

radimhocko

Dobry den, chcem sa opytat, nasiel som na internete moznosti domaceho testovania na rakovinu hrubeho creva a konecnika. Odkaz je ale iba na ceskych strankach www.test-rakoviny.cz. Mate s tymto niekto skusenosť? To su iba cesi? Aj tu na Slovensku sa daju kupit? Neviete ci su naozaj spoľahlive? V rodine mame rakovinu a sam som bol na vysetreni, ktore naozaj nebolo prijemne. Dakujem za nazory, R.H.

Northmen

Raz za 2-3 mesiace ma v noci zobudí tupá bolesť v hrubom čreve - konečníku trvajuca asi 5minut, vtedy musím vstať a rozhýbať sa, potom to prejde, mal by som ísť asi na vyšetrenie, bojím sa rakoviny, krvácanie nemám, ubytok na váhe áno, ale to kvoli psycho lieku, ktorý teraz beriem- Frontin, Spitomin, lebo mi od neho nechutí jesť. Môžu to byť hemeroidy, alebo niečo horšie ?

monika29

- krvácanie z konečníka, - ceruzkovitá stolica, - zápchy ALE napr. moja mamina nemala ani jeden z týchto príznakov, no nakoľko má 53 rokov a jej mama mala rakovinu hrubého čreva, urobila si test na skryté krvácanie (dá sa kúpiť v lekárni) a tam sa našla krv, ktorá je voľným okom neviditeľná. Potom išla na spomínanú kolonoskopiu a tam jej našli veľký polyp (výrastok) - z toho odobrali vzorku a, žiaľ, bol to zhubný nádor.