Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Je normalna?

Príspevok v téme: Je normalna?
kamos

Chcel by som Vas poprosit o radu. Zijem s spolu s priatelkou uz asi 3 roky, ale cim dalej , tym viac sa mi zda nejaka divna? Nema vlastne nazory a sama sa nedokaze rozhodovat ani v najjednoduchsich veciach a o vsetkom sa radi s kamaratkam. Sprava sa casto nevyspytatelne, pyta sa ma viac krat na tie iste veci, snazi sa so mnou "sutazit" a v podstate som tiez zistil, ze sa ma casto snazi pred znamymi zahanbit a pokusa sa im miesto mna vysvetlovat moje nazory, ked sa ma na nieco spytaju (nie jej).

Da sa to vysvetlit tak, ze je mentalne zaostala, alebo je nesvojpravna (teda nedokaze zodpovedat za vlastne konanie a neovlada sa)? Mal by som podla Vas sa s nou rozist a najst si nejaku inu?

bracek

precital som si pozorne vsetky prispevky. moj dojem je nasledovny: jediny nenormalny vo vztahu bude s najvacsou pravdepodobnostou kamos. sudiac podla jeho reakcii. ta jeho priatelka moze byt aj psychologicka, ktora si zrejme robi nejaku doktorsku pracu a kamosa si zobrala za vyskumny objekt. preto s nim ostava tak dlho. ina by sa na neho uz davno vykaslala...

agaba

a aku pomoc by si ocakaval, ked vsetci tu vidime, ako prispievas ty? kolko krat si inych ludi zdrbal, ze ich tema sa netyka zdravia a ked sme uz pritom, tak ta tvoja sa tyka??? Ale nejde tu len o to, v pohode, mozes prispiet temou akou chces ty, sme slobodni ludia...skor tu ide o to, ze ked ti niekto nieco poradi, povie, napomenie ta..tak ty s tym nesuhlasis..preco by nemala byt tvoje priatelka normalna? a keby aj nebola...tak ved predsa mas jazyk, sadni si s nou a porozpravajte sa, kde vo vasom vztahu nastal problem, co bolo jeho spustacom, ako ho dalej riesit...atd..no drzim palce nech sa Vas problem vyriesi.

Dr jajboli

Kamos, môj názor na tvoj problém je taký, že ona cíti, že si jej oporou. Môže sa na teba vždy a vo všetkom spoľahnúť, vie, že všetko vyriešiš. Keďže je nesamostatná a nemá vlastné názory a stále sa "vezie" pri tebe, znamená, že je zatrpknutá, a má komplexy, ktoré na verejnosti dáva najavo tým, že za teba hovorí. Poznám takých ľudí, ktorí sa hrajú na "naj" a pritom v hlbke duše sú len malinkí, ukomplexovaní, ani nie inteligentní ľudia. To však neznamená, že aj tá tvoja priateľka je taká, pretože ju nepoznám. Usudzujem to len z toho, ako píšeš o nej. Takýto ľudia sa nikdy nezmenia. Vyrastú z nich sebavedomé, priebojné a protivné osoby. Ale keď ju ľúbiš, daj je nejaké úlohy, napr.nech zariadi alebo vybaví to alebo hento, či je schopná samostatne konať.
Ináč, v dnešnej dobe sa to bežne robí, a možno by to aj nebolo na škodu, keby ste zašli do premanželskej poradne alebo spolu ku psychológovi. To ti len preto píšem, aby si zistil, keď jej to navrhneš, ako zareaguje.Neviem, možno som nepochopila podstatu, čo by si rád počul, ale ja to takto vidím a vnímam.

hehe

heh, celkom vtipne toto. mam pocit, ze autor temy si aj tak secko vymyslel, len aby sa tu rozviedla zabavna diskusia..

agaba

kamos! ty nie si normalny a tvoje dalsie prispevky do inych tem, na co tu vobec si na tomto fore???? Uplne zbytocne, chod sa niekam von zabavit, pochybujem ze mas vobec nejake IQ - mali by ti zakazat chodit sem...uz som ti raz pisala ze neprispievaj ak sa ti nepaci niekoho nazor alebo dany problem, aly ty si nedas povedat ..... si ako maly chlapec, kolko ty mas vlastne rokov preboha??? Ved sa spravas naozaj ako maly....uz by stacilo tvojich primitivnych dotazov...caf

mmmmm

Aha,takze ked si problemom vo vasom vztahu ty,tak su nazory scestne?Asi ich nepisem zbytocne,ked na nich stale reagujes.

mmmmm

Kamos myslis?Zober si moje slova k srdcu a pochopis,co ti tym chcel autor povedat.Ale kedze vidim,ze mas stazene chapanie,tak ti to napisem polopatisticky.Z toho vsetkeho mi vychadza ze tym problemom vo vasom vztahu si ty.A tvoja priatelka ti to dava najavo.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Je normalna? - Fórum - ZDRAVIE.sk