Tetánia?

Príspevok v téme: Tetánia?
martina.m

mavam strasne zavraty, bolieva ma chrbtica, trpnu mi prsty na rukach, niekedy vecer som taka unavena, ze sa nevladzem ani pohnut, trasie mi svalmi. Bola som u lekarky, predpisala mi nejake analgetikum, magneB6 a sumive calcium, vobec nepovedala co mi je...len ze by ma mala poslat na rehabilitaciu, ale ze urcite na nu aj tak nebudem mat cas.
Ma , prosim niekto s niecim takym skusenost? Mam to uz asi pol roka, zda sa ze sa mi to zhorsuje.

satir-sas

Ahojte tetanici.. ja mám tetániu už više 3 roky.. a v poslednej dobe mi k tabletkam Escitil pomáha pangamin.. Má dost vyvážené vitamíny B a aj ostatné.. skúste treba vám to aspon trocha pomoze..

[zruseny12]

Pekny den
ja by som len chcela dodat,ze aj ja som mala take stavy,ze sa mi VELMI TAZKO DYCHALO...nechcem,napisat,ze to mate presne aj vy,ale mozte...
ja som mala potvrdenu TETANIU 2X,vela som tu o tom popisala,ale odvtedy sa vela zmenilo...bola som na DENZITOMETRII/zistili mi nedostatok vapnika v krvi/tak ma lekarka poslala na GASTRO,aby sa vylucila,alebo potvrdila CELIAKIA...tam mi urobili aj ine vysetrenia na alergie,lepok,laktoza a kazein...a zistili mi aj HELIKOBAKTERA...brala som 3druhy silnych antib.a prave odvtedy SA MI TO DYCHANIE ZLEPSILO...NEDYCHA SA MI UZ TAK TAZKO AKO PREDTYM...skuste hladat pricinu TETANIE...
aj nechutenstvo,moze sposobovat HELIKOBAKTER...TETANIU VAM MUSI NIECO SPOSOBOVAT
1.TRAVENIE SPOJENE Z ALERGIAMI
2.PRISTITNE TELIESKA
3.alebo treba si ist dat urobit HORMONALNY PROFIL NA ZENSKE
VELA STASTIA

mishiqe

ahoj martina:D ja mam presne take iste priznaky ako ty. tento problem u mna riesili 3 roky a na nic nemohli prist. az minuli rok ked sa moj stav zhorsoval, sme to zacali riesit. navstivili sme 10 lekarov vsetkych oblasti a nic. az nakoniec sme navstili neuralgicku a ta mi spavila EMG test a ten potvrdil to ze mam tuto chorobu.mas pravdu aj do mna stale pchali magnezia a sumive tablety ale stale nic.so mnou zacala jedna lekarka cvicit jednu metodu a odtvedy uz taketo stavy nemam naozaj to pomohlo. ale priznaky sa niekedy objavia,no uz niesu take silne a caste.

eeeeeeee

ahojte ja tym trpim uz 8mesiacov a je to hroza dychat pomaly clovek nevnima ze zije , slabost svalov zavraty pocity na zvracanie nechut k nicomu .verim ze to prestane ja momentalne uzivam herbalife co stoji zato!!!!! lebo verim ze to vsetko prejde a vitaminy skupiny B a to je pangamin pivne kvesnice vit B uzdravuje nervy. taktiez chodim k jednej pani a ta ma dava s energiou dokopy. takze vela vitaminov trpezlivosti a hor sa vpred!!!

jozana

AHOJTE JA MAM TETANIU DRUHY ROK A MALA SOM NEDOSTATOK HORCIKA.A TAKE STAVY ZE TRPNUTIE KRCE BOLEST NA HRUDNIKU A TAZKE DYCHANIE.A KED BOL ZACHVAT TAK SOM FUKALA DO SACKU LEBO SOM MALA TEP 150.MAM VYBORNEHO LEKARA UZIVAM ANTIDEPRESIVA UZ ROK A MAGNEX B6 A FRONTIN PLUS CIPRALEX.JE LEPSIE ALE STALE STYM BOJUJEM.HLAVNE NA TO NEMYSLET A ZADNY STRES.POMOZE AJ PSYCHOLOG.

zufala

Ahoj ooo,zdravím ťa.Vidim,že sa tu ešte objavuješ.Chcem ti popriať pekné sviatky a všetko naj do nového roka.Lenka

RNG

Znova:
unava a tetania su dve rozdielne veci. Tetania su krce a nervove problemy.
Unava moze byt sposobena zlou latkovou vymenou, nedostatkom enzymov, mikrobialnou nakazou.......

A adresovat tetaniu len magne B-6, ktory obsahuje len 48 mg horcika(magnezia a vitamin B-6 samozrejme nestaci.
Tam je draslik(K, potassium), vapnik(Ca, calcium), Zn(zinok), B(bor), Sr(stroncium) J(jod), .....
Preto na tetaniu odporucam zmes mineralov a vitaminov na kosti a hlavne pouzivanie soli s obsahom KCl.
Napr v Bille maju sol "so znizenym obsahom sodika(tj obsahuje 38% KCl)

blondynkaaa7

dobry den ja by som sa chcela spytat ze ci tetanicky sok moze byt sposobeny aj pri menstruacii a aj z toho ze nadmerne vela cvicim a mala som nedostatok vitaminu..doktorka mi nasadila magne B6,len niekedy este pocitujem ze mam stuhnute lice alebo ucho a sem tam ma trpnutie prsta na lavej ruke..este som sa chcela spytat ci si mozem davat doplnky vyzivy na priberanie svalovej hmoty bo ja robim zavodne fitness a cvicim v posilovni najmenej trikrat do tyzdna..za odpoved vam vopred dakujem..poprosim odpoved na email pretoze nechodim moc na tietoo stranky lebo nemam doma net

[zruseny12]

miska tazko povedat,ci ti bude stacit horcik...precitaj si stranku, ktoru som pisala je to z 20.7.2008 o 19:03hod.