mam 16 a môj priateľ 52

Denz

ta veru....a ci z dochodku mu to bude stacit na viagru......to je otazne...cize bud bude makat v praci,alebo ziadny sex v dohladnej dobe :)

radca

Upaluj od toho pedofila,a cim skor ho daj vyšetrit u lekara a ty chod a povedz to tatovy určite ho z tej lasky vylieči

*megan*

susulienka, tak si to s ním uži ! :o)Lepšie je mať staršieho ako nejakého mladého pochábľa. Želám ti, nech ti ten vzťah dlho vydrží!!

M.i s. o

Mal som kamosku-intimnu-o 25r starsiu, stretavali sme sa tajne, verejnost by urte urcite neprijala...inac pacia sa my mlade baby

Sestra ma muza o 19 rokov starsieho.

palo67

hmm...ani som si nedočital všetky reakcie,na tvoj ,,problem´´,lebo jedno je isté,ak problém nemáš teraz,tak skôr,či neskôr problem budeš mať,určite ti tu o tom mnohý napísali....psychológ by asi hladal podstatu tejto story niekde v útlom detstve a hlavne v tvojej výchove a tvoj ,,milý´´???....že mu odkazujem,nech tebe a tvojím rodičom,ak im to samozrejme nie je jedno,aj ked o tom ešte nevedia,nekazí život...nech odhodí masku zamilovaného a naplno ukáže tvár arogantného sebca,egoistu a korunovaného vola....

jozi1217

Nie, nie som od toho mam ešte ďaleko:D
Viem, že to nieje správne ale každopadne pod zákonom nieje a z pravneho hladiska mu nemozu nič nie?