mam 16 a môj priateľ 52

coze? :d

HEeeeeeeeheee.. dievca, nedaj sa vysmiat :D nemam nic proti 50 tnikom, ale niektori su naozaj u neschopni viest sexualny zivot. TO je jednoducho fakt. Ak to je pravda, co si ja osobne nemyslim urcite, tak mi povedz , co na nom tak milujes :) jeho dary?To, ze sa k tebe chova ako k vnucke? je pozorny, mily, starostlivy?? no ved kazdy dedko je taky :D no vtaka na nom urcite nemilujes :) co si ta vydrziava ? plati ti za sex? nemusis sa hanbit priznat, ze si ku.va. Takych uz mame dost :D Ku.vy tomu dnes tak hovoria, ze milujem ho? za to ze ich vydrziavaju? .. no a samozrejme ked to je pravda , co pises, .. si pod zakonom.. a on je pedofilny nechutny buk. A k tomu autu.. najprv si napisala, ze ti kupil auto... potom si v neskorsom prispevku napisala, ze povedal, ze mi ho da. Tak teraz neviem, ci ho mas, alebo by si len chcela.
Teraz k mojmu nazoru. Si chora. Mala by si sa dat liecit. Ja viem, ze puberta dokaze divy zazraky. Ale ked sa ti taketo veci splodia v hlave, evidentne nie si kompletna. Najdi si inu zabavku. Niesi v telenovele, nehraj tu divadielka . Pokial si ovsem schyzofrenik, tak potom je to normalne, ze si rozdvojena osobnost ... Spamataj sa

ninik

A miluje ta aj po tom ako ti uhryzol tu hlavu, ci iba pre taym ta milowal.lebo ak ta aj potom miluje tak je to laaaaaaaaaasKA:)

banan

este jedna vec. Ked trochu dospejes, tak odhadujem do 20-tky, tak potom ta vymeni zas za nejaku novy 16-tku. Uz budes stara ( dospela). Ved nevidis ze on hlada len emocne, rozumovo, a fyzicky nevyspele zeny?

kondier

A este tym,ktori povazuju muzov 50-nikov za dochodcov,alebo nejakych nechutnych,skaredych ujov,chcem odkazat,aby sa trochu zamysleli nad svojimi hodnoteniami,jednak preto,ze aj oni raz budu mat tolko rokov a budu posudzovani inymi,mladsimi,a az vtedy pochopia,aky je to pocit byt znevazovany len kvoli veku,ale tiez aj to,aby si pozreli napr.takych hercov 50-nikov,ktori vyzeraju na svoj vek vyborne a nemaju nudzu o svoje ctitelky,ktore ich obdivuju nielen pre ich slavu,ale aj pre ich celkovu fyzicku pritazlivost.Teda vek neznama automaticky byt starym.

kondier

Odporucam ti,aby si si pozrela krasny film s nazvom LOLITA.Mozno pochopis,ako to vyzera,ked spociatku vsetko prebieha bez problemov,je tam aj zalubenie aj vasen,ale potom to stroskota prave na rozdielnosti veku,nazorov a predstav o sposobe zivota.

monicka2509

mozem sa opytat kolko ste spolu?to je este len take pobluznenie,pretoze si predstav ze on moze byt kludne tvojim otcom.zober si buducnost,to nema buducnost ty si velmi mladucka,potrebujes chlapca vo svojom veku s ktorym budes chodit na disky do barov,myslis,ze 52 rocny chlap ma chut chodit na disky?asi tazko.ja na tvojom mieste necham tomu volny priebeh a sama prides na to,ze nazory 16 rocnej kocky a 52 rocneho dospeleho muza su uplne ine...a co sa tyka milovania,nerob to..a ked az tak velmi chces,tak este chvilku pockaj..drzim ti prsty lebo viem co je to chciet nieco a nemoct to mat

micacica

a naco jej bude sebarealizacia ked ma stareho k... ktory bude o desat rokov nefunkcny? potom zabanuje dievca ked bude mat 26 HAHA

Deee

no tak si predstavme, ze mas miminko v 17tke a co teraz? skola, praca, nejaka ta sebarealizacia v zivote, snad nechces byt vydrziavanaou manzelkou/priatelkou/milenkou? ako si predstavujes svoju buducnost s nim?