Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

PROBLEM: EROTOGENNE ZONY

Príspevok v téme: PROBLEM: EROTOGENNE ZONY
erotka

Mam taky maly "problemik"...totiz,ako to opisat..mam priatela,a ked sa spolu laskame on je citlivy na dost veci!Teda vela veci ho vie dostat do varu..krk..a ked mu drazdim bradavky..hotovy je z toho:P mne krk nic nerobi..a ani bradavky..nic..a pritom ma totalne vzrusuje uz len pohlad na neho a mam strasnu chut!Moze sa stat ze jednoducho som v takej faze cyklu,ze moje bradavky na sexualne drazdenie nejak specialne nereaguju?Teda,postavia sa a stvrdnu ale nic extra orgazmicke necitim..co mam robit?Kde su tie zony??Ja uz fakt nechapem..a trapi ma to!!

klakda

aj moj fesacik je strasne "pif" ked mu drazdim bradavky takze to je ok.......................ale mna vedia tez vzrusit tie veci ako krk, bradavky.......ale je to fajn ked pohlad na neho ta vie dostat :-)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

PROBLEM: EROTOGENNE ZONY - Fórum - ZDRAVIE.sk