Moze byt tehotna? co je pravdepodobnejsie?

Príspevok v téme: Moze byt tehotna? co je pravdepodobnejsie?
teremtete

Zdravim mal som sex s priatelkou dva dni po sebe bez kondomu... bolo to super tak som nemohol povedat nie ale teraz mam blby pocit ci nemoze otehotniet... bolo to asi v strede medzi menstruacijami tak neviem ci mala plodne dni alebo nie... samozrejme nevystriekal som sa do nej ale zevraj z penisu stale nieco vyteka...
Dakujem za odpovede

hfrkrjgnrg

Tao co z penisu vyteka neobsahuje spermie tak uz sa nepytajte take somariny jak 5 rocne deti ci z toho moze otehotniet.A mam to od gynekologa neni to z mojej hlavy vymyslene....je to tekutina s prostaty a to neobsahuje spermie..takze pokial si nemal uunik ejakulatu tak asi len tazko bude tehotna....caute a uz nepiste otazky tohoto typu je to dost na smiech sa vam vysmeje aj lekar...jak keby bolo take lahke otehotniet..za xvilu budete tehotne uz aj z toho ze s akuknete na chlapa ne....a ked sa bojite mate brat antikoncepciu potom by ste tu nevypisovali taketo somariny....

zuzana miška

no z penisu vyteká stále niečo ako to tu už párkrát niekto napísal. No mne gynekológ povedal, že obsah tejto tekutiny môže a nemusí byť plodný, vzhľadom na to, že ste sa milovali v strede cyklu, tak pravdepodobne mala plodné dni (vyrátate to napr. cyklus má 28 dní, takže 28/2=14 a +-3dni a to je výsledok). Ak jej bude meškať menzes, tak ihneď urobte test, ale až vtedy ked jej to bude meškať, bo inak môže byť falošne pozitívny. Držím Vám palce.

soja

no neviem čo je na tom pravdy že to pred neobsahuje semeno ale asi to je pravda, keďže s mojim mužom praktizujeme sex bez ochrany už 10 rokov a ešte sa mi nestalo že by som ostala tehotná. samozrejem že ho včas vytihne

tststs

Antikoncepcia ti chlapce nic nehovori? MInimalne lokalne uz ked ne hormonalna. skvela vec... a nemusis byt potom posraty ci nebudes ocko. Takto posraty byt musis lebo kludne uz ockom byt mozes.

utopia

No pokiaľ ste mali sex len raz v ten deň tak v tých kvapkach spermie vraj niesu,otehotnieť mohla v tom prípade ak ste si potom zopakovali ešte jedno číslo tak vtedy už áno.

ach jaj

ak by si si precital vsetky predosle temy,,,tak by si prisiel na to,,ze pred vystriekanim to co vyteka,,,neobsahuje spermie,,,boha stale to omielate dookola,,,proste gynekolog aj sexuolog mi to potvrdili....ja s mojim xlapom,,,stale na ostro a to uz skoro tristvrte roka praktizujeme,,,a pravidelne...a nic...proste musis si byt isty ze so spermii neuniklo,,,ani len jedna...a potom nemusis stresovat...a ak sa bojis tejto metody,,,tak radej s ochranou,,,bleee

teremtete

No ja som vystresovany teraz furt... aa nie nebere antikoncepciu. Nieje to bezpecne to viem ale zase vela ludi to tak robi uz dlho... no ja len dufam ze sa nic nestane...

zuzik

mno niekedy sa mozete milovat aj pocas neplodnych dni a moze sa stat ze otehotnie...mno mas pravdu z penisu stale nieco vyteka...a preto si myslim ze prerusovana suloz neni najbezpecnejsia...hm neberie nahodou tvoja priatelka antikoncepciu ked ti tak dovolila sa milovat bez kondomu?mno ja by som to nedovolila...v dnesnej dobe tolko mladych dievcat tehotnych ze sa normalne cudujem....ale vazne...mno tha ja len drzim prsty a dufam, ze som ta nejak nevystresovala....