co by ste im urobili??

Príspevok v téme: co by ste im urobili??
propan

caute mam takyto problem moja super dobra kamoska mi uz dlhsie hovorila ze mi musi neco povedat odhodlavala sa na to asi dva mesace, povedala mi ze ju pred pol rokom znasilnili nejaky dvaja debili, ktorych pozna z videnia a som presvedceny ze tito hajzlici kery maju spolu 190 kg ublizia ezbrannemu 60 kg dievcatu sa mi chce z toho plakat kvoli nej, ale tim hajzlom to chcem spocitat riadne co by ste vy robili na mojom mieste myslim ze policia je blbost a aj tak nic neurobia

bracek

Propan, ale ved si pisal, ze sa to malo udiat uz cez vikend. ale podla tvojich terajsich slov sa neudialo nic. ziadne zuctovanie nebolo. nestrielas si z nas tak trocha? naozaj si nieco planoval, alebo je to len nejaka vymyslena kauza? ahoj, dr.jajboli, ako sa mavas? iste sa tesis, ze ma tu vidis?

mojatvoja

PROPAN, takze podla teba treba vsetky nepravosti zamiest pod koberec, a nejst na policiu, lebo ako pises, policia nic proti nim nezmoze?..myslim skor, ze z teba hovori strach..vzmuz sa, pozbieraj zbytky odvahy, a zachran cest svojej priatelky!!!..ved keby sa vsetci takto zbabelo spravali ako ty, tak by to teda dopadlo..

propan

mojatvoja, nechapem jak mozes byt taka hlupa, ale to je tvoj problem, policia proti nim nezmoze nic,ja sa nehram na hrdinu, ja chcem len pomoct tu tresten oznameni na slovensku nepomoze,nevies jak to tu chodi ale casom na to mozno prides, prajem ti nech sa vratis do reality, ale musis vyzret maj sa

mojatvoja

..co to tu tolko opisujes..ak jej chces naozaj pomoct, tak najdi skutocnu odvahu, a podaj za nu trestne oznamenie za znasilnenie..alebo cakas, ze to urobi tu niekto za teba?!!!..zatial tu len pliaskas palicou o vodu o tom aky si hrdina, a na obycajne trestne oznamenie na tie osoby nemas odvahy ani za mak...

propan

dr jajboli, mame nedoveruje mala tazke detsvo a to je jedno jej mama sa stara o malu sestru a ma toho dost, vies zaila vela zivotnych sklamani anedoveruje hoci komu, necudujem sa jej, ja si myslim ze mama by jej pomohla ale co ak nie?? viete boji sa jej a jej viem pomoct tak sa snazim so vseckych sil,pre lizanku je to v mojej kompetencii a myslim ze taki hajzlici by mali dostat riadne nalozene,ked si trufaju na bezbranne dievca nech si trufnu aj na sto kilovych chlapov, oni jej uz neublizi ja to nedovolim!!!!!

lizanka

vsetci co kategoricky odmietaju nasilie maju klapky na ociach. ako mi raz povedla kamarat, dovtedy ho v skolke bili pokial im sam nenalozil, a mal klud. otazka je, ci ty, propan, im skutocne dokazes zabezpecit aby im bolo poriadne nalozene. ak ano, mas nato plne pravo.

Dr jajboli

a ten známy Dr. by nemohol vystaviť nejaký doklad, že bola vyšetrená a bolo to potvrdené?Lekára o.i. viaže aj nejaké lekárske tajomstvo. A sú aj iní gynekológovia.A ja si myslím, že by to mohla povedať aj mame, ak je taká, že pochopí. Určite jej pomôže!!!TReba mamám dôverovať, tie sú nám najbližšie!