co by ste im urobili??

Príspevok v téme: co by ste im urobili??
propan

caute mam takyto problem moja super dobra kamoska mi uz dlhsie hovorila ze mi musi neco povedat odhodlavala sa na to asi dva mesace, povedala mi ze ju pred pol rokom znasilnili nejaky dvaja debili, ktorych pozna z videnia a som presvedceny ze tito hajzlici kery maju spolu 190 kg ublizia ezbrannemu 60 kg dievcatu sa mi chce z toho plakat kvoli nej, ale tim hajzlom to chcem spocitat riadne co by ste vy robili na mojom mieste myslim ze policia je blbost a aj tak nic neurobia

tremka

ahoj propan, no ja by som ich asi dala tak nakopat medzi nohy že by si pri každom vrznutí spomenuli začo to bolo. Sory za výrazy, ale neznášam ked sa ubližuje slabším a takým ktorý sa nevedie brániť...A kamaratke pomôže len čas a možno naučit sa nejaké to bojové umenie

propan

Dik za vase rady ale myslim si ze poznam mnozstvo ludi ktori to zacnu riesit,samozrejme jak si hovorila o tom potvrdeni od lekara,tak ale predsa len na vysterenie sa ist boji k svojej gynekologicke aby o tom nevedela jej mama, boli sme u znameho doktora a znasilnenie sa preukazalo a aj tak nemam dovod preco by som jej neveril, budem pri nej stat a tych hajzlov len tak sa vyskierat a dalej sa jej vyhrazat nencham, a ako opakujem uz asi druhy krat neni to moja priatelka!!!!!!!!!!!!!!

jaja

Propan-Som proti násiliu.Násilie plodí násilie.Ale neviem,čo by som urobila keby sa to stalo mne,sestre,dcére...Máme taký súdny systém-kým prídu na radu,tak si kludne budú chodiť po svete,a ešte dostanú smiešnu podmienku.Ak na to máš,urob to!

dr.jajbolí

No, čo sa znásilnenia týka, určite by som to nahlásila rovno na prokuratúru a ešte keď ich aj pozná, pretože to nie je dlhá doba. Myslím do troch rokov to môže urobiť. A keď by mala aj nejaké to potvrdenie od lekára, tak to je ešte lepšie, ale nič sa nedeje, keď ho nemá. Netreba to zanedbať, lebo keď sa to raz stalo, môže to nastať aj druhý a viactý-krát a budú v tom hajzli pokračovať. Poznám takých, nakoniec ich odsúdili. Netreba sa báť! Ale určite by som to neriešila bitkami alebo nejakým násilným spôsobom, pretože sa to všetko môže zvrhnúť proti tebe a nakoniec si to ty odskáčeš. A si si istý, že bola priateľka znásilnená?! Nebolo to nejako ináč? Lebo krivé obvinenie, je ešte horšie! Držím vám palce!

propan

myslim ze na tuto temu by malo zareagovat viac ludi, predsa len nie je to len moj problem ale problem celej spolocnosti a nenechajme zeny a dievcata trpiet

propan

samozrejme fraisee to som tu prave spominal ze sa to moze stat aj o hodinu niekomu inemu takze tak, no co pojdes s nama??? chcem vidiet tvare kere si trufaju na bezbrannych, svine jedny

fraisee

ked takychto degeskov nechas na pokoji a lahko im to prejde tak to nemusia spravit zrovna tej istej dievcine, moze to byt ina. v ziadnom pripade netreba na to zabudnut, nie je to malickost, na ktoru sa da zabudnut smahom ruky.

propan

miraka je mi luto co sa vam stalo ale korupcia je vsade, ked na slovensku vykradnes banku tak im podstrcis par litrov a premlci sa to, neveril som tomu alem je to tak!!! preto nikdy nic neriesim policiou, zijem mimo zakon priznavam no ale kdo z nas nie? a odplata bude uz tento vikend vieme de vieme ako, nebude to trvat viac ako tri minuty ale bude to bolestive, nie pre nas a nie je to moja priatelka,je to len fakt vyborna kamoska