co by ste im urobili??

Príspevok v téme: co by ste im urobili??
propan

caute mam takyto problem moja super dobra kamoska mi uz dlhsie hovorila ze mi musi neco povedat odhodlavala sa na to asi dva mesace, povedala mi ze ju pred pol rokom znasilnili nejaky dvaja debili, ktorych pozna z videnia a som presvedceny ze tito hajzlici kery maju spolu 190 kg ublizia ezbrannemu 60 kg dievcatu sa mi chce z toho plakat kvoli nej, ale tim hajzlom to chcem spocitat riadne co by ste vy robili na mojom mieste myslim ze policia je blbost a aj tak nic neurobia

propan

mily fraisee dik za podporu, poznam dost ludi ale vzdy vitam kazdu silu ked chces pod s nami mame to v plane uz tento vikend, predsa len ked si oni trufli na bezbranne dievca tak ze ci sa im to bude pacit ked budu bezbranny oni,nie som zastancom nijakeho nasilia ale urobme to v mene seckych znasilnenych dievcat a zien a ked sa to bude na slovensku opakovat vzdy si takych hajzlov podame

miriamka

Pochopila som , že pokiaľ sa niečo takto prihodí netrpí len poškodený ale možno ešte viac aj jej blízky. Nenahováram Ťa sprav to, ale možno malá príučka by naozaj nikomu nazaškodila. Len pozor, diskrétnosť. Mne sa stalo to, že môjho manžela prepadli, zbili a ukradli mu auto aj s dokladmi. Bolo to veľmi ťažké. prvý moment určite to poznáš hnev, zlosť, nenávisť, ale verím v jednu vec, že sa im to vráti a dvojnásobne. U nás bol ten problém, že sme nevedeli o koho ide, lebo boli v maskách. Takže keby sme to vedeli, možno by sme uvažovali inakšie.No a Polícia? Neprišla na nič, ešte obviňovala nás, že sme si dali auto ukradnúť??????

miriamka

Keď už o tom hovoríme a v akej forme by si im to chcel vrátiť? Máš predstavu? Neublíži to tvojej priateľke tým pádom ešte viac?

propan

tak mila mirka ja ju uz samu nenecham tak sa nemusi bat ze by jej niekdo ublizil, len mam strach o nu vies nasilie je zle ale zamysli sa nad tym keby si ziju v klude svoj zivot a nasli by si dievca na nezavazny flirt rozumnym sposobom nemuselelo by sa im stat nic ale mojim znamym nebude ublizovat nikdo, kazdy kdo ma pozna vie ze pomozem tak jak sa len da, lenze ludia zabudaju na ludskost, uctu a pokoru, nenavist ovlada svet preto ani nemozem zachranit cely svet a nemozem ani nikoho zmenit, ludia sa musia zacat menit sami od seba k lepsiemu ale to uz neni k veci takze ja to vidim im dat riadnu priucku oni nevedia do koho sa pustaju, ja ti poviem ze som v tom meste nikdy nebol a oni nebudu vedet nikdy kdo som ja lebo ja tam nebudem priamo, ale z dialky budem sledovat co sa tam deje,netuzim po pomste len po spravodlivosti

fraisee

no tak a co ked jej to urobia aj druhykrat? ked pozna nejakymch ludi co si s takymi hajzlikmi vedia poradit netreba vahat a poriadne im to vratit.

miriamka

Ano Propán máš pravdu. Ale zamysli sa, násilie plodí násilie. Jedine keby si to urobil tak, aby o tom dotyční netušili odkiaľ prišiel úder. Chcem sa opýtať, prečo si myslíš, že by jej opäť ublížili? Vyhrážali sa jej?

propan

takto sa trapime mesiac co o tom viem som vzdy pri nej a ja si ju viem pre kokotmi ochranit,viem snazite sa nam vniest klud amivot ale vy myslite len na to co ak, nahodou, kebyze, ale realita je ina treba to skoncit nechcela to riesit takto lebo vie ze mam naozaj dost kontaktov a ty by sa s tymi chalanmi nemaznali,ale to je jedno pre mna je najdolezitejsie nech nemusi zit v strachu ze to pride zas a ked nie policia tak my by sme mali zasiahnut v prvom rade, chcete sa pozerat na dalsie pripady znasilnenych dievcat ktore nedajBoze este niekdo zabije??? myslim ze nie tak sa zamyslite aj vy

miriamka

Tvoja kamoška potrebuje v prvom rade človeka k sebe, ktorý nemyslí hneď na pomstu ale psychicky ju podrží. Ak nemyslíte na Políciu, treba sa s tým vyrovnať a to buď cestou terapeuta, alebo psychológa. A potom uvidíš.

lenik

presne tak potom zase oni to budu chciet vam zase vratit a to si dokedy budete takto vracat? dokym si este viac neublizite? ty si myslis ze ked im nieco spravis tak si povedia "ups bojime sa ich asi prestanme"?
ja osobne by som sa v tom nerypala, by som to nahlasila na policiu ale nic nevracala

[zruseny12]

jedine,ze fakt mas take kontakty,ze by ich to zastavilo...ale rozmyslaj aj tak,ze sa jej mozu pomstit zase...vies tiez mam vselijake skusenosti z ludmi a ludia su velmi zly...a cim viac sa budes v tom sturat bude to este horsie...