Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Antikoncepcia a vlasy

Príspevok v téme: Antikoncepcia a vlasy
kikuus

akurat som kdesi citala Ze nespravne zvolena antikoncepcia moze sposobit vyrazne zhorsenie kvality vlasov a tiez vypadavanie..je to pravda?uzivam pol roka Cilest a moje vlasy su odvtedy cele dolamane rozstiepene a mam ich o polovicu menej...myslela som ze je to nedostatkom mineralov, moze to byt aj tou antikou?!???????

Nightrover

martinkaaa: Ja som brala cez 2 roky Minervu a mala som vlasy v pohode, ale po jej vysadeni mi asi polovica vypadala a tak sa mi zhorsila kvalita, ze uz polroka som z toho absolutne zufala, pouzivam kopec pripravkov a nic. Vidim to tak , ze kym nezacnem brat znovu HAK, vlasy sa mi do povodneho stavu nevratia. A to som predtym brala ine znacky a po ich vysadeni sa mi to nestalo, len po Minerve.

anjelik

No s antikoncepciou je to tak, niekto z nej priberie, inej sa zas upravi vaha, niekomu sa zlepsi plet, inemu sa vyhadzu vyrazky, niekomu splasnu prsia, ina ich ma ako balony. Pri vlasoch je to tak isto. Sú to hormony a neda sa presne predpovedat ako bude reagovat tvoje telo, myslim, ze u kazdej zeny je to individualne.

martinkaaa

mne na vypadavanie vlasov prave predpisali antikoncepciu a sa mi to super zlepsilo. mam minervu co by mala byt nejaka kombinovana a vsetky reakcie co som pocula ze vsetkym sa len vlasy moc zlepsili. aj plet....takze neviem..mozno ti to neozaj nesadlo. alebo sa ti proste znicili

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Antikoncepcia a vlasy - Fórum - ZDRAVIE.sk