Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

POSTAVA AKO HRUSKA....

Príspevok v téme: POSTAVA AKO HRUSKA....
nikush

cim dalej tym viac vyzeram ako hruska ! je to strasne.. vsetko co zjem sa mi uklada len na bokoch a bruchu ! .. nohy mam tenke aj zadok maly.. aj prsia len minimalne.. ale tie boky ! brucho sa da zatiahnut.. ale boky nie ! ake cviky su naj na boky ? od zajtra idem behat a cvicim na boky len take uklony ci co a tak ze si lahnem na bok a dviham nohy 50x.. a dalej neviem co by mohlo pomoct :(( ..

Martin_242

Básnik tým chcel povedať, že neinformovanosť a absolútna neznalosť funkcie ľudského tela prispieva k takým omylom, ako je viera, že cviky na brucho odstránia tuk, ktorý ho obklopuje. Potom sa nemožno čudovať, že niekto narieka, ako cvičí na brucho a ako sa ten tuk stále drží a drží...

[zruseny12]

a este jedna vec,tuk sa nespevni ,ale sa odbura cvicenim...a nebude sa ukladat...na boky, ale pravdaze mas pravdu aj dedicnost vela robi ako si pisal na inej teme...ale cvicenie pomoze velmi,to mi nehovor,ze nie...mam to z vlastnej skusenosti...telo sa spevni...a poviem ti jednu vec,mam 40-dcat ale postavu mam ok a to je aj cvicenim,lebo keby som necvicila,tak moje svaly uz ochabuju vekom a doplnkami sa udrzuje telo mladsie...

Martin_242

No, ten vedec, ktorý vymyslel cvik na brucho, pomocou ktorého sa odbúra tuk, ktorý ho obklopuje určite dostane Nobelovu cenu za medicínu.
Alebo prišiel aj nato, ako pomocou cvikov na boky spevniť usadený tuk?
Vyzerá to na dve Nobelove ceny naraz a to je rozhodne podozrivé!

[zruseny12]

podobne len stojis aj na stranke www.novycasprezeny.sk najdes vselijake cviky natukaj si do vyhladavaca cviky na boky...a tam sa ti objavia vselijake rady...nemas za ,conech sa ti podari schudnut tam kde chces...

[zruseny12]

nikush,aj ten cvik je dobry na boky,pastavis sa a raz jednu nohu dvihas do boku 20x pravu do prava/a potom druhu lavu do lava 20x....ruky su v bok...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

POSTAVA AKO HRUSKA.... - Fórum - ZDRAVIE.sk