Ázijská huba , Kombucha

Príspevok v téme: Ázijská huba , Kombucha
duro

Ponúkame a velmy odporúčame kombuchu pre ľudí , ktorí majú ťažké zdravotné problémy : onkologické , astmatické ochorenia , diabetické , žalúdočné ochorenia , alergie a kopec ešte ďalších ochorení ........ Jej účinky sa potvrdili aj vedcami z celého sveta . Je výborná pre všetky vekové kategórie . Určite máte otázky , že aké má kombucha účinky : - harmonizuje činnosť tenkého a hrubého čreva, posilňuje Pečeň a Obličky -posilňuje aktivitu mozgu - posilňuje imunitný systém , - ma antibiotické účinky proti baktériám a vírusom , - očisťuje organizmus od škodlivých látok a vyplavuje z tela nikotín , - ma protirakovinový efekt , - zvyšuje účinky iných liekov , - regeneruje nervovy system , -pomaha pri stabilizovani krvneho cukru a kopec este dalsich ucinkov . Ucinky Kombuchy , nedosiahol ziadny iny napoj a vyborne chuti . Pritomnost bakterii mliecneho kvasenia ocenia ludia , ktori zo svojej stravy vylucili mliecne vyrobky.Obsahuje Enzymy , Polysacharidy ,Vitaminy B1 ,B2 ,B3 ,B6 ,B12 ,C ,D ,E ,K ,kyselina listova .Mikroorganizmy ( kvasinky a bakterie ) cca 2,5 mil. buniek v 1 ml kombuchy. Ponukame darcekove balenie na vyrobu vlastneho napoja z tohto fantastickeho symbiotickeho spolocenstva rozmanitych kvasiniek . Balicek obsahuje KOMBUCHU , NAVOD NA VLASTNY NAPOJ PODLA SVOJEJ CHUTI , BROZURKU O KOMBUCHE A AKO GRATIS CAJ NA VYROBU NAPOJA. Tento balicek len za 215 SK vrátane poštovného. Balné neplatíte zdarma na dobierku behom 2 dni . Neváhajte a kontaktujte nás .Je to vyborné aj ako prevencia, ktora vás ochráni pred chorobou . Je dokázané , že neodborné rozmnožovanie kombuchy ,nemá také účinky , ako je schopná produkovať . Na vaše otázky vám zodpovieme na : marta.likova@centrum.sk
0905 700 401

nika-v

duro, poznám dobre účinky kombuchy a verím aj tomu že Tvojej matke pomohla. Ja som v minulosti kúpila od nejakej panej kombuchu a tá sa mi mimoriadne darila. Potom sam načas chcela prestať ju piť a potom som už kvalitnú nezohnala. Zajtra Ti napíšem.

duro

nika-v: a pocuj mala si k tomu aj ten okyslovaci nalev ? Lebo tazko ti bude rast ked nema spravene svoje prostredie na rast a vývoj. TO ako keby si kupis morsku rybičku a pustis ju do sladkej vody :) A co sa tyka tích vedomosti no tak sorry ale tu ja nebudem pisat svoje vedomosi o kombuche , lebo je to moje tajomstvo a ostatnych to nemusi urcite tankovat. Ja to prikladam iba k balicku. Bud mi veris alebo nie tak moja matka prezila rakovinu v pokrocilom stadiu aj vdaka kombuche ktoru uzivala pocas liečby . A mozem vediet za kolko si kupila tie balicky :)? napis mi to potom na mail ktory mam ked kliknes na nick. Diky

nika-v

duro a čo je vedieť viac o kombuche, veď napíš. Jednu som kúpila od českej firmy Dr.Palisa-Plzeň. Inú som kúpila Sanny-Soblahov. Mám kvalitnú brožúrku o nej, kvalitný čaj. Potom možno namietneš že ju ja neviem pestovať. Tú tretiu som kúpila a darovala s tým že snáď tým ľuďom sa bude dariť, ale kdeže, tiež im nerástla. Ale pred pár rokmi som mala kombuchu a tá mi rástla ako divá. Skôr sa mi zdá, že tieto sú na 1 -2 použitia.

duro

nika-v : No mam velice rad amaterskych pestovatelov a predajcov :)haha a co vsetko ti k nej dal ??? A za kolko si ju kupila ?? Ja ponukam balicek kombuchy a 100 % ti bude rast. Len treba robit co davame my ako recepturu najlepsej kvality. Znami bol 2 roky v Azii a stretol sa tam s kombuchov a aj s ludmi co s tim robia odmalicka . A uzivaju to takze "kombucha.sk" moze ist s prepacenim do vies kde ... mam take informacie o nej co oni ani nikdy v zivote nepoculi :) Vies predavat hubu a vediet o nej nieco viac tak to je rozdiel :)

nika-v

Chcem sa spýtať vás všetkých ktorí si pestujete čajovú kombuchu, darí sa vám, rastie vám? Ja som si zakúpila už 3 (z Hodonína) a vôbec mi nerástli, preto som to vzdala.

zdena

Ja som si objednala minulí tyzden na distribucia.kombucha@centrum.sk Teraz maju akciu 2 za cenu jednej . Oplati sa ludia nie ?:)

mariana3

Dobrý deň vám prajem. Aj ja som počula ,že je ta huba veľmi dobrá . Dosť som o nej čítala a dokonca pred nedávnom ju dávali v TV a doporučujú to piť. Mám záujem o váš balíček .

rebeka1

Dobry vecer , tiez som mala tu moznost ju ochutnat je to prijemne osviezujuce a chutne . Moja kamaratka to pije .Ma uz ť rokov rakovinu a nebola ani operovana a citi sa skvelo.Je vidiet ze fakt asi pomaha. Rada si od vas objednam kombuchovy balicek . Mate to omnoho lacnejsi ako na internete .