Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pichanie v bruchu :(

janka

Ked idem na stolicu picha ma v bruchu minule som pri saleni s avonku so sestrou a jej sracom dostala nechtiac kopanec do brucha poradte

vanilyeyes

no to si ma nepotesila :( Ja som bola pred mesiacom na gynde, robil mi vaginalny USG, vraj mam vsetko OK. Ako sa da zistit hnis vo vajecnikoch ?

bona0101

ja som mala bolest brucha, podbrusko, aj vlavo aj vpravo par dni, neprestavalo+ zvysena teplota a kedze som odmietla hospitalizaciu, chodila som este tyzden po vysetreniach, az som aj tak skoncila v nemocnici s podozrenim na slepe crevo. Operovali ma laparoskopicky, sono ukazalo zmeny na vajickovodoch, ale sla som na gynde ako na slepak a terapia podla toho co ukaze operacia. Po prebudeni mi primar povedal, ze slepak bol jediny zdravy , ale mala som pyosalpinix - vajickovody plne hnisu. Tak mi nechalo len jeden vajecnik na hormony / mam 45 r. / Keby praskli mali by co robit aby ma zachranovali. Tak radim sledovat sa, a na nete hladat podobne priznaky. Ak to neprejde, prip. sa dostavi teplota, urcite chod lekarovi. Teplota vzdy signalizuje nejaky zapal alebo nieco nezdrave.

l.l

Noo nieco podobne mam aj ja, ale tak 2krat do tyzdna posledny mesiac...myslim, ze to bude asi to crevo..:-)aj ked zajtra idem na rocnu prehliadku ku gynek.Ak by zistila nahodou nieco ine, tak dam vediet :-) ale ak by tie tvoje bolesti pretrvavali a nemenilo sa to,tak urcite behni k doktorovi.P.S.:stolicu mas pravidelne raz za den? a co vetry?

haluze

Ked sa moc bojis alebo mas fakt pochybnosti alebo cokolvek skoc k lekarovi :)
Alebo ako to robi vacsina ludi si pockaj par dni a bud to prejde alebo nie :) je to na tebe :)

jablonka

nie je potrebne hned bezat k lekarovi. pises, ze pichanie pocitujes vyhradne na pravej strane, takze to vyzera na problem s hrubym crevom. ak mas pravidelnu stolicu, moze ist naozaj o meteorizmus - teda nafukovanie. skus si pomasirovat brusko, trochu pocvicit, napr. drepy, alebo podobne cviky v lahu, pri ktorych striedavo skrcis a vystries nohy. ak by bolesti neprestavali, ba dokonca sa zvacsovali, vtedy je cas navstivit lekara.

..........

asi si ten cas radsej sprav a chod k lekarovi, moze to byt vela veci, mozno ten vajecnik, alebo nieco s travenim... tazko poradit

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.