GIGOLO a sen zeny

to co

proste toto mi neda nenapisat, :D:D:D, ta ista osoba? zyxerka mam pocit ze si az priliz vztahovacna, spatne som si precital ale nadavky a vulgarizmy som tam veru nenasiel, ak som ti napisal presne ma cituj preco si to neurobila, ta stetka, skus este raz precitat a porozmyslat ja uz ti to pisat nemienim, a precitaj si aj predosle prispevky mnaauu ktora pisala ze aj ona ma taketo predstavy ale ostava len pri nich, takze nebud vztahovacna a neber vsetko na seba, ja s tebou husky veru nepasol, ale keby si chcela mohli by sme pozhanam este nejakych kamosov co ty na to? na spestrenie sexualneho zivota, hm? len sa prosim ta nezabudni urazit a pisat co si to dovolujem, ach,

ZyxerkA

co ze som sa??? deti?

uvedomujes si, co pises? Prosim, nerozoberaj nas dvoch, a hlavne nie, ked to uz bolo ukoncene..

Nieco mi hovori, ze ,,to co,, a ,,mnaauu,, je jeden a ten isty clovek, a predpokladam ze na omyle nie som.. Rovnaky nazor, rovnaky styl pisania, rovnake vyjadrovanie, rovnake urazanie.. A potom, ze kto je tu dieta.. Myslim, ze v mojom veku mam uz od dietata naozaj velmi daleko... =;)

ZyxerkA

,,mila zyxerka,, - hovori to Tvoje ironicke oslovenie..
V tom pripade sa ospravedlnujem za svoj odhad, a je mi luto, ze zrely a dospely clovek, sa sprava na podradnej urovni. No nechce sa mi verit, ze patris do kategorie starsej generacie. (v tomto pripade tym myslim vek nad 25)
Ponizoval si mna, svojimi recami. Do vulgarnej skupiny sa zaraduju aj pejorativa, ktore si pouzival. To, ze si nepouzival zname vulgarizmy dnesnej modernej doby neznamena, ze si vulgarny nebol. Skus si spatne precitat svoje prispevky.
Pozri- hadat sa tu nemienim, a uz vobec nie s clovekom, ako si Ty.
Dnesna mladez sa k sexualnemu zivotu stavia zvratene vdaka medializacii a internetu. Neviem ale, z akeho dovodu si k tejto skupine ludi zaradil aj mna, ale urazilo ma to, taktiez Tvoje narazky na moju adresu ohladom zvierat, a oslovenia ,,stetka,, ..
Asi Ti v zivote nejaka zena velmi ublizila, ked si svoje rany hojis urazanim ostatnych zien, a ludi, a spravas sa maximalne arogantne. Ja som s Tebou husy nepasla, takze si prosim svoje ironicke poznamky, urazky, a oslovenia ako ,,moja,, nehaj pre seba. Vopred dakujem a verim, ze tymto prispevkom je nasa ,,debata,, ukoncena.

to co

a vobec nerozumiem preco to beries na seba, myslim to vseobecne, alebo zeby tam bol nejaky hacik, ktory hovori o tom, ze je tomu tak v tvojom pripade?

to co

asi ta sklamem moja, ale v mojom veku uz davno sa nenachadza slovo nast, kiezby, a k tomu vulgarnemu nadavaniu? ako kde som kedy komu nadaval a ponizoval? cituj ma prosim kde, ak ano ospravedlnujem sa za svoj vlastny nazor, zrejme si nepochopila co som chcel povedat a preto nechapem preco stale odpovedas, vysvetlim ti to tak, tymi zvieratmi som chcel predostriet hlavnu myslienku dnesneho sexualneho zivota mladych ludi, ktory znie: treba vyskusat vsetko, vsetko aj na ukor moralky, tak kto je tu nevybureny?

ZyxerkA

,,to co,, asi Ta sklamem, no casopisy som nikdy necitala, a ani nebudem. sexualne skusenosti mam z vlastneho zivota, a tymto Ta ziadam, aby si ma prestal urazat.
Ohladom swingers- je to Tvoj nazor, kazdy ma na to samozrejme nazor iny. Niekto berie takyto sex ako neveru, niekto ako spestrenie sexualneho zivota- preto aj taketo skupiny vznikli. Za to ale, ze sa to niekomu nepaci, nemusi tychto ludi ponizovat a vulgarne im nadavat.
A Tvojej poslednej vete som neporozumela preto, lebo bola napisana s prepacenim, tak primitivne, akoby ju sformulovalo 15 rocne nevyburene dieta.
Predpokladam ale, ze aj v Tvojim veku sa este stale vyskytuje pripona -násť...

to co

a nerozumiem comu si v tej poslednej vete neporozumela, bola strucna a vystizna, ale asi to bude preto lebo zatial navrhy v zakazanych stranach v eve so zvieratami este neboli, vyckaj, casom aj to urcite bude v nejakom cisle,,