po-rozchodove stavy

kikula888

tak prave som sa ddefinitivne rozhodla.. aj ked ma t bude stat kopu smutku a nervov, nechcem ho uz ani vidiet, je to imbecil, ktory sa nechce a nedokaze zmenit

moje

Caute kocky, este pred pol rokom som tu aj ja pisala cela zronena, lebo moj chlap si tiez so mnou po 4 rokoch robil, co chcel. Nakoniec som to vzdala, resp.on to ukoncil:) ako vzdy... ale ked ma prosil o navrat, uz som sa nedala oklamat, aj ked to bolo velmi tazke. Teraz mam noveho priatela a som nesmierne stastna. A uz nikdy by som nechcela vratit ten pokazeny vztah co bol. Kazda mate pravo na stastie, tak sa nesnazte udrzat to, co az to nestoji. Je to len predlzovanie trapenia, viem, o com hovorim.

daniccca

drzim ti palce, a klobuk dole, ze si to uvedomujes a chces to takto riesit. On ta moze mat sice rad, ale lasku a teba berie ako majetok. Ked strati majetok, bude plakat, bude nastvany, bude slubovat.
nedaj sa. Mozno by bolo dobre mesiac, ale ked zaciti, ze je opat vlastnikom, bute to iste ako predtym.

saxxana

rychlo ho nechaj kym nebude neskoro, ja som zazila podobnu situaciu a dlho mi trvalo kym som sa odhodlla h oputstitia teraz banujem ze som s nim stracala cas:-/

angeles

mam uplne rovnaky problem...vzdy mu odpustam a to len preto ze mi povie milujem ta...ale chcem uz tomu dat koniec...jediny lekar je cas ...nic ine

kikula888

najhorsie je ze sa krasne obdobia striedaju s akymisi burkami, proste, raz si zacne dovolovat, potom sa ospravedlnuje, vysvetlime si to a je pokoj, on to chce zmenit, niekedy mu to ide, ale aj tak sa bojim, aby to nebolo horsie, horsie.....:-(