po-rozchodove stavy

eee

kikulka888:viem aké je rozísť sa s človekom,ktorého stále miluješ ale nedokážeš už znášať niektoré veci v tom vzťahu....Poviem ti to tak,buď rada,že nemáte spolu dieťatko,alebo iné spoločné veci-byt,...Možno si uvedomí čo stratí a možno sa bude chceieť zmeniť...a možno sa nezmení a ty si len dokážeš,že si urobila dobre ešte kým bol čas.Všetko raz prebolí,ver mi,je to velmi bolestivé ale ak si niekto neváži tvoju lásku tak si nezaslúži aby si mu venovala svoj čas,svoje srdce....A nájsť si nový vzťah aby sa ti dalo ho opustiť?To by som nerobila,aby si raz nemala výčitky,že si ho nechala kôli inému...ty to musíš urobiť len kôli sebe!!!

kikula888

je to tazke.. keby to slo len tak, zabudnut nanho. ked ono mi to zasahuje do kazdodenneho zivota, stale ma to stve. najlepsie keby mam po ruke noveho :-D ale to nemam, mam len toho ktoreho milujem a on mna ma za handru

krpatucka

tak ked si to napisala takto, tak ta chapem. ja som zazila to iste. zalubila som sa do nespravneho, mala som ruzove okuliare, ale po pol roku som zistila aky je. znenavidela som ho za to, ako sa ku mne spraval a vyuzival ma. takze vobec nebol pre mna problem rozist sa s nim. si uvedom, ze mas pravo na lepsieho, ktory si ta bude vazit a nebude ti ublizovat. viem, ze je to tazke, kazdy si to musi zazit sam, az potom pochopi...

kikula888

no myslim ze sa stava, ze clovek sa zamiluje d nespravneho... necitim pri nom doveru, klame, zavádza, jednoducho z toho su potom hadky, z ktoych vyzeram ako ja ta vinnaa. prilis si ku mne dovoluje, je drzy.. chapes...

kikula888

neviem..ja s nim chcem byt stale, ale nejde to... nevydrzim to... a kvoli tomu sa neviem sustredit na ucenie.. ani s nim, ani bez neho :-(