problém so sexom

linduškaaa

musi sa v prvom rade uvolnit ..a nemysliet nato ze sex je bolest a trapenie..a neviem co...a nemoze sa nma to nejak extra pripravovat to v nej vyvola rozpacitost,strach..a vtedy dostane stres a nejde to tak ako by malo ist...my s priatelom zaciname vzdy predohrou vtedy som uvolnena uplne....nemozte hned prejst na sex...skuste sa kusok uvolnit :)...a mali ste kondom?..s kondomom to ide tazko to viem...s priatelom sme sa vzdali ale nakoniec to slo....s kondomom je to nezvyk...

nirvankaa

mám problem s mojim partnerom mali sme styk už dva krat a pokaždom som krvacala,neviem,či je to problem s mojej strany alebo niečo robí zle on,prosim pomôžte dakujem...

jahodka

Nepomaha ani dostatocna predohra,uvolnenie, to,ze ste sami,lubri.gel,trochu alkoholu...mne pomohlo vsteko dokopy...

suzzi

ahojte ja mam presbe taky isty problem ahe hanbim sa to povedat priatelovi nemozem si neako pomoct sama ? prosim poradte

b17

JE TO LEN V TOM, žE NIE JE DOSŤ UVOĽNENÁ. AJ MNE SA TO ZO ZAČIATKU STÁVALO, NO TERAZ JE TO UŽ V POHODE. NESMIE MAŤ ZO SEXU STRES A PODOBNE, MUSÍ MAŤ ÚPLÝ KLUD A MUSÍ TI VERIŤ, A SAMOZREJME SI JU MUSÍŠ PATRIČNE PRIPRAVIŤ PATRIČNE PREDOHROU NAPR. JAZYKOM,ROKOU

lole

Kamaratka mala tiez tento problem. S priatelom spolu spavali rok a zrazu sa do nej nemohol dostat. Bola aj u gynekologa a vsetko bolo OK, tak jej poradil nech vyskusa yogu, lebo jej problem ma psychicky charakter a pomohlo jej to. Tak za skusku nic nedate.

ingo

s priateľkou sme spolu už viac ako dva roky.zo začiatku kým sme to nerobili tak na to mala chuť, ale časom ju to prešlo!máme sa radi ale nevieme si vysvetliť prečo na to proste nemá chuť.poraďťe mi prosím