Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

do kedy mozem chodit do solarka?

mirka 23

Súhlasím s Barbinkou v tom, že solárko v kombinácii s obyčajným slnkom škodí. Je to nebezpečné, keď chodíte do solárka aj sa opaľuje vonku.

cokoladovka

v dnesnej dobe cloveku skodi vsetko nielen solarko.Aj z obycajneho slnka mozes dostat rakovinu,aj z obycajn.znamienka a neviem z coho mozneho este.Mozes ju niekto mat mladi a ani o tom nevie.Chcem tym povedat,ze nie len solarko ta skodi ako pises z cohokolvek v dnesnej dobe mozes zomriet na rakovinu.Ja osobne do solarka chodim 2x tyzdnne ale som etse len zaciatocnicka a ked bude pekne slnko tak potom prestanem.

barbinka

ja by som do solárka nechodila. v kombinácii so slnkom spôsobuje rakovinu kože. a všetky baby odtiaľ sú škaredo neprirodzené, vyzerajú ako také zošuverené ostarky. však vám to pridáva dobrých 5 rokov. ja mám solárko zadarmo a ešte ani raz som tam nebola a ani nepôjdem. nie je nad normálne slniečko.

aduliena

Do solárka choď dovtedy, kým nebudeš mať požadované opálenie. Záleží na tom, aký si fototyp. S make upom to moc neodporúčam, jedine ak si nebudeš opaľovať aj tvár.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

do kedy mozem chodit do solarka? - Fórum - ZDRAVIE.sk