Testosteron

123987Marius

Dobrý deň.Chccel by som sa spýtať že ak by som užival testosteron ,či by mi narástol aj pensi ztoho?

crazy

ahojte, to zmeranie testosteronu je bezplatne? lebo mam 19 rokov a takmer ziadnu bradu a vecsina tuku sa mi uklada na nohy :/, diky

mira

Ak chceš zlepšiť svoju erekciu, dávaj si pozor na sladkosti, ovocie, ovocné šťavy, chemické aditíva a niektoré lieky, alkohol. To sú všetko látky, ktoré sposobujú ochabovanie, uvoľňovanie a zhoršovanie funkcií. V tradičnej strave muži sladkosti nejedávali, a vieme , že bývali do neskorého veku schopní.

pettussko

bol som u urologa. predpisal mi undestor testocaps,je to na zvýšenie testosteronu,ale sa mi zda že to nema bohvie ake učinky. ešte sa chcem opytať je dôležitá ranná erekcia?

RNG

podobne je to s mojimi zdrojmi informacii na tribulus terestris. Odporucene davky pracuju pre cast ludi, pre cast nepracuju vobec.
Kedze ti nemozem poslat literaturu, na ktorej su autorske prava, musim sa odvolat len na to, co si mozes najst v internete zadarmo, takze si zadaj
www.google.com a daj tam slova Tribulus terestris, testosteron
Tam ti to vyhodi popis, pouzitie aj odvo;lanie sa na hromadu literatury, co je uz volne na internete.
......
Mimochodom, ani mne tribulus nepracoval.
Skor mal na mna ucinok vytazok z rastliny Eurycoma Longifolia znama ako Tongkat ali alebo Eurycoma Long Jack.

RNG

kritik, je mnozstvo studii na arginin, kde po poziti merali NO v krvi a namerali zvysene hodnoty. Na zaklade toho stanovili, ze je to ucinne na vasodilataciu, teda tok krvi.

Osobne berie, slova mojich lekarskych zdrojov, ktori maju obvykle cele kolektivy ludi zbierajuce jednotlive informacie z vyskumu, sam nejdem do toho podrobne, ale ked sa chces pasovat s tym pozri na naor
ajpendo.physiology.org, kde hovoria o infuzii L argininu rovno do zily v mnozstvach od 10 mg za minutu az 300 mg za minutu po dobu 15 minut, tj davky od 150 mg do 4,5 gramov dokopy.

Tu je dalsi zdroj, kde sa odvolavaju na rozne davky, od 30 g intovenalne az po dlhodobo brane 5 gramov kde vsade dokazali zvysenie nitrickej kyseliny a vasodilataciu.
www.jewishhospitalcincinnati.com

Predavaju sa aj prostriedky na zlepsenie erekcie, ktore mnohi hodnotili ako ucinne, kde je obsah 5 gramov rychle absorbovatelneho L-arginine prasku.
Kedze to pracuje dost znacnemu percentu ludi, co to pravidelne kupuju miesto nebezpecnej viagry, nemam dovod neverit rtomu, ze to je ucinne na vasodilataciu aj v tychto davkach.
Osobne skor verim na taketo jednoduche statisticke dokazy, nez na komplexne vedecke studie

kritik rng

RNG: Ako môžeš napísať takéto tvrdenia, že vasodilatačný účinok arginínu je od 5g?
Môžeš to doložiť serióznou vedeckou štúdiou?
Pretože ja som zatiaľ skutočne serióznu čítal len jednu, v ktorej vedci podľa výsledkov pokusov tvrdili, že orálne podaný arginín má vasodilatačný účinok až od 46g, injekčne podaný od 30g.
Ja som na sebe askúšal arginín viac-krát až do množstva 10g, ale nemal VOBEC žiaden efekt, sildenafil, vardenafil a tadalafil majú efekt a to značný.
Bohužiaľ, nie všetko sa dá riešiť prírodou.

A o tribuluse to snáď nemyslíš vážne?
Ten nemá žiaden vplyv na testosterón, sám som ho užíval v množstve 1500mg na deň a dal som si z krvi zmerať testosterón pred i po mesačnom užívaní a vieš, aký bol výsledok?
Po mesačnom užívaní som mal o 2% menej testosterónu, než predtým, čo je chyba merania, ale rozodne to dokazuje (ako aj vo vedeckých štúdiách), že užívanie Tribulusu NEMÁ vplyv na tvorbu testosterónu.
Ak sa mýlim, vyvráť to linkami na seriózne vedecké štúdie, ktoré dokazujú opak.

ivan testosteron

aj ked sme odbočili od pôvodnej temy trošku chcem vyvrátiť nazor Martina 242, že testosteron nemá vplyv na rast hmoty. Praveže ma a viac menej rozhodujuci lebo "rastak" stimuluje skor rast kosti a vnutornych organov. tí čo chcu nabrať v posilovni by mali príjmat viac kalori a mozu vyskusat aj tribulus, ale hlavne prijem bielkovin a kalori!

RNG

testosteron sa urcuje z krvi.
Tribulus v dostatocnych davkach zvysuje mnozstvo testosteronu az 30%.
Vasodilatacny ucinok argininu zacina uz od 5 gramov, co zaludok celkom dobre toleruje.
Samozrejme nemozno ocakavat ziadne zazraky, ani to nema ucinnost syntetickej viagry. Ale ani skodlive ucinky....