Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

celiakia

Príspevok v téme: celiakia
veronika líšková

Ďobrý deň, mám chorobu Celiakia, a to je všetko čo o nej viem. Prosím Vás všetkých, aby ste mi napísali o akú chorobu sa jedná ako sa mám stravovať, ktoré potraviny sú pre mňa nevhodné, vhodné!!! alebo kde si mám o tejto chorobe nájs´t bližšie info!!! Všetkým Vám vopred ďakujem s pozdravom Veronika!!!

beb

Ahoj, veľmi veľa informácií nájdeš na www.celiakia.sk, vlastne je tam všetko, len tam skús hľadať. Dá sa odtiaľ dostať aj na chat a hľadať informácie u ďalších, ktorí majú skúsenosti s celiakiou. Prajem veľa trpezlivosti.
A pre tých, čo chcú ochorieť na celiakiu, odkazujem, že už teraz sú asi chorí, ale na niečo iné!!!!!!! B.

rada

ze chcem :), co blaznis? Ako mozes chciet nejake ochorenie. Ma ju moja najlepsia kamaratka a nie je to potesujúce. Vela jedal obmedzis, a ked aj obmedzis, neznamena ze schudnes. Metabulizmus sa meni a zial niektori aj kvoli tomu prave priberajú. Ten kto ju ma, musi si zvyknut a vyrovnat sa s tym. Nie je to priserna choroba, len sa meni jedalny listok

lolololo

ti nic nepoovedal o tom doktor? (sa dalo cakat..)
mas alergiu ma lepok..
nemozes jest psenicu, jacmen,raz a ovos a ani nic co je z tohto..
Lepok ma 2 casti- gluten a gliadin tak tym sa vyhybaj. Ked bude to napisane na tovare, ze to obsahuje. No musis si kukat co obsahuju vsetky vyrobky a vyhybat sa tomu co ti skodi.
take najdolezitejsie co nemozes, biela muka, ani celozrnnu nemozes, vlocky...
tak v skratke:)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

celiakia - Fórum - ZDRAVIE.sk