alergia na slnko

Dr jajboli

Ja somuž dávno alergická na slnko a niekedy som čítala, že keď chce človek ísť v lete k moru, má sa liečiť na slnečnú alergiu v zime, tak som aj zašla k lekárke na kožné a povedala mi, že nech ma lieči v zime ten, kto článok napísal, ale ona vie len jeden liek. Sedieť pod dáždnikom alebo ostať doma. A bolo to. Mne ruky tiež trčia z rukávov a už som vyhádzaná a svrbí ma to ako ďas. Už som sa s tým naučila žiť, ale mne sa zdá, že v tomto roku je slnko prudšie,lebo vlani som tento problém nemala. No, to je toglobálne oteplenie. Budeme chodiť zahalené ako v niektorých krajinách...

lenuuuuush

ja mam zase na slnku citlive oci neviem ci je to alergia no ked vyjdem von a slnko svieti alebo je vonku svetlo zacnem kychat a mam cervene zaslzene oci neviete co to je??stale ked idem von beriem si pre istotu slnecne okuliare

agina

Skuste si kupit v lekarni daylong aktinika, je celkom dobre uspesny v boji proti alergii na slnko, stoji ale okolo 500,-

jeinynyka

zodac je antibiotikum ci nie? fenistil pouzivam aj ja...dnes ho nemam so sebou, som bola na obede a mihla som sa chvilku na slnku a uz mam nasledky...strasne ma to laka si to poskrabkat ale potom to je este horsie, des:o(
nechapem minuly rok mi slnko nevadilo, zato rok predtym som to mala tiez:o(

DESmodka

jeinynyka ja mam alergiu na slnko, pomaha mi akurat zodac, aj to nie uplne na 100%, a po vecer si to miesto kde mam alergiu natieram fenistilom.