Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Oci

Príspevok v téme: Oci
okuliak

Zdravicko mam taky problem. Mam zakaleny sklovec a teda prejavuje sa to hlavne na svetlych miestach resp. vtedy to je vcelku otravne. A ked proste dam oci uplne dolava a potom hned nato uplne doprava tak mi pred ocami prebehnu take jak keby zvisle uzke pasiky nie su rovne proste pokrivene a prejdu mi proste pred ocami co asi suvisi stym zakalenym sklovcom a potom este ked sa kukam na daku svetlu fatbu kde vidim najviac tie zakaliky tak proste ked mi bije srdce tak vidim ked kukam na tu svetlu farbu ako keby mi pulzovala ta farba. neviem to definovat,ale ked mi bije srdce a kukam na taku svetlu farbu tak proste vidim take pulzovanie ako keby neviem to vysvetlit proste po bokoch zorneho pola to ako keby pulzovalo. A este som si vsimol,ze mam jednu zrenicku vacsiu jak druhu len minule som kukal fotky a vidim,ze som to uz mal aj vyse pol roka dozadu to stou zrenickou a nic mi nebolo tak ja fakt neviem.
Neviete co to moe byt? A zrejme navsteva ocneho ma neminie vsak =/

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Oci - Fórum - ZDRAVIE.sk