Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zistim nejako ci sa do mna vystiekal??,

macko13

mno dakujem..sak mlada som..ale..no tak mam 17..a azdy nejako zacinal....skusenosti idu casom....to ja len moc stresujem..lebo vazne s takymito vecami som nemala doteraz skusenosti...ale dakujem moc :):-*

Dr jajboli

Macko, ty si určite ešte veľmi mladá. Keď sa chalan vzruší, tak z neho ide vzrušo, ako keď ty si "mokrá" Asi to máš na nohaviciach, ale ak chceš vedieť, z toho neotehotnieš, neboj nič. Sex s kondómom je bezpečný, ak nespadne. a tá tzv. šťava, bola tvoja. Takže zase ti len napíšem, že sa nebol. Keby sa do teba vystriekal bez kondómu, vtedy to tiež tečie von a môžeš aj otehotnieť.

machulka006

:) jaaaaj, toto ja nikdy nepochopím, že načo niekto sexuje, keď nevie čo a ako... ak bol kondom, tak ako by sa ti tam prosím ťa dostalo semeno,nevieš mi povedať? :):):)
ak si to potom mala na gaťkách, tak to bol vytečený napr.aj lubrikant + samozrejme aj tvoje šťavy...pochybujem že po milovaní okamžite vyschneš...
takže asi toľko...

macko13

je diky cica..bo ono to boo tak ze on vlastne ako sa spravil dal sa von..bol aj kondom .len mala som aj na nohaviciach ..ale nebolo to huste ani mi to nepripominalo semeno..tak mam stresy teraz ze co to....ale dikes moc :)

machulka006

moja pekná...ono teba vytečie takmer celé ak sa do teba spraví... :) neboj, as to cítim určite budeš, keď to do teba pustí...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

zistim nejako ci sa do mna vystiekal??, - Fórum - ZDRAVIE.sk