ako mam schudnut? pls nikajo sa to nehybe

Príspevok v téme: ako mam schudnut? pls nikajo sa to nehybe
ggggg

prosim vas potrebujem schdnut do mesiaca min 5kg... aj viac,ale ako? drzim 13dnovku,tri dni mi vaha nesla vobec dole,dnessomsa prejedla zo zufalstva.. mne je jedno ja aj jest nebudem len nech schudnem.... schudnem aj ked budem napr jest len 3bit nic ine? ci ako to mam dat co najrychlejsie dole? kazdy den aj cvicim na steperry min 20 min a jedine co tak mi narastli stehna.. pomoc :(

tinka228

Martin 242: pekne si to napísal, aj môjho muža na mne teda zrejme priťahujú duševné vlastnosti :-))) (sme spolu 8 rokov, z toho 2 manželia). Zvláštne, akí sú ľudia všestranný. V práci robotník v monterkach (ako si napísal) a doma odborník na výživu. Teraz som síce na materskej, ale keď som chodila do práce, robila som sekretárku v strojárskej výrobnej spoločnosti a mali sme tam asi 6 chlapov v monterkach vo výrobe. Tiež mi padla sánka, keď som sa dozvedela, že jeden z nich spieva v náboženskom zbore. V práci zvára, po práci spieva. Tiež zaujímavé.

Martin_242

Zelí zbavuje boky tukových polštářků obsahem vlákniny, vitamínem C, hořčíkem, vápníkem, železem, jódem a zinkem

Cibule snižuje hladinu krevního cukru a podňecuje spalování tuků

Brokolice rozpouští tukové buňky značným obsahem vitamínu C a vápníku

Celer odvodňuje a povzbuzuje metabolismus tuků, a to díky hořkým subtancím, éterickým olejům a rostlinným hormonům

Artyčoky svou účinnou látkou zvanou cyarin zbavují tělo zplodin

Čekanka obsahuje hořkou látku, která aktivuje trávení a metabolismus

Toto všetko sú síce pekné teórie, ale ani 10 kg denne danej látky Ti nespáli ani gram tuku, sú to veci na veľmi teoretickej rovine nikdy neoverené v praxi.

Ja poznám zatiaľ jedinú účinnú látku, ktorá skutočne zrýchľuje metabolizmus o približne 50%, teda rýchle schudnutie je nevyhnuteľné, ale dám vám otázku:
Prečo túto látku absolútne stiahli z trhu po dvoch rokoch voľného predaja?
Samozrejme vám jej meno neprezradím.

Martin_242

tinka228: Nebudeš mi veriť, ale ja som obyčajný robotník v montérkach :) s ukončeným stredoškolským vzdelaním - maturitou.
Pracujem v škole.
Vek 29.
Toľko o mne :)
Chudnutie je síce veda, ale nie až taká zložitá, ako sa na prvý pohľad zdá.
Väčšinou ide len o pochopenie fungovania našeho tela a jeho mechanizmov (sme v podstate biologický stroj) a skúšania sám na sebe, pretože každý máme iný metabolizmus a genetiku, niekedy jedno funguje a na inom nie.
Čo sa našej rozdielnosti týka, som len rád, že tomu tak je, mne osobne sa z fyziologického hľadiska páčia aj štíhle aj plné typy žien, neviem to vysvetliť, ale z každého človeka vyžaruje niečo zaujímavé, pre niekoho absolútne nezaujímavé, pre iného veľmi príťažlivé.
Aj to je dobre.
Predstavme si, že tu budú behať 3 miliardy rovnakých žien a 3 miliardy rovnakých mužov.
Sodoma Gomora Velebnosti!
Osobne ma na ženách priťahujú úplne iné vlastnosti než postava, teda hlavne tie duševné.

barbee

Zelí zbavuje boky tukových polštářků obsahem vlákniny, vitamínem C, hořčíkem, vápníkem, železem, jódem a zinkem

Cibule snižuje hladinu krevního cukru a podňecuje spalování tuků

Brokolice rozpouští tukové buňky značným obsahem vitamínu C a vápníku

Celer odvodňuje a povzbuzuje metabolismus tuků, a to díky hořkým subtancím, éterickým olejům a rostlinným hormonům

Artyčoky svou účinnou látkou zvanou cyarin zbavují tělo zplodin

Čekanka obsahuje hořkou látku, která aktivuje trávení a metabolismus

Martin_242

barbee: Žiadne cviky nelikvidujú tukové tkanivo, posilňujú svalstvo.

Pozor, tých 100 kcal síce spálime, ale v žiadnom prípade to neznamená zníženie telesného tuku, na to musíme telo vopred pripraviť.

tinka228

Počúvaj Martin 242, môžeš napísať koľko máš rokov a čo robíš. Vidím, že sa tu zapájaš do viacerých tém, hlavne takých, kde mi ženy jojkáme nad svojimi kilami a dokážeš fakt povzbudiť. Normálne ma viac baví čítať tvoje odpovede ako pozerať môj obľúbený Panelák. Napísal si síce, že nie si lekár, ale ako psychológ by si ušiel :-). Nemám pravdu, baby?

barbee

clovek na to aby schudol 1kg potrebuje spalit 7000kcal a to je hrozne vela preto je asi naj vytrvalostny trening s cvicenim a spravnym jedenim v malych mnozstvach

Martin_242

tinka228: To umytie zubov po jedle naozaj funguje, pretože zmyjeme z chuťových buniek na jazyku a zuboch zbytky potravy a nenúti nás to tak myslieť na jedlo.
Takže ocot som vysvetlil, ale aj placebo efekt funguje.

katarina: Ryžovú, ani nijakú podobnú diétu (mliečnu, vodovú, sladkosťovú, tukovú...) Ti nedoporučujem, sú to absolútne nezmysly a tieto "diéty" vymýšla človek, čo o vyváženej strave nemá ani poňatia a zdravie mu nič nehovorí.
Všetky majú jedno spoločné - jojo efekt.
Nenaučia nás pravidelnej vyváženej strave a po zdravotnej stránke môžu telu len uškodiť, nikdy nie pomôcť.

barbee

ZA AKO DLHO SPALITE 100kcal?
10 min skákání přes švihadlo

13 min běh (8km/h), spinning, squash

14 min tae-bo, plavání, volejbal

15 min tanec, rychlá chůze, kick box aerobik, horská turistika

20 min venčení psa, volejbal

25 min nakupování

30 min procházka

34 min úklid

38 min vaření

41 min vysávání

51 min řízení auta

1hod, 5min psaní na stroji

1hod 48min spánek