Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dlhodobo zvysena teplota

Príspevok v téme: Dlhodobo zvysena teplota
ico

Ahojte, posledne 3 mesiace mam stabilne zvysenu teplotu 37,2-37,7 stale sa citim otupeny a citim slabsie palenie oci, stale mam s tym aj odkaslavanie a slabu nadchu, kasel nemam ziadny, pred cca 7mes som mal zapal hrdla a moc som sa tomu nevenoval, potom sa to dalo do poriadku a o mesiac sa to zacalo striedat s tymto a bolestou hlavy, doktorka si mysli , ze som uz simulant, krv. obraz v normale, moc tiez, vyter z hrdla aj ked to bolo skor len z jazyka tiez,(vsetko bolo opakovane min 2x) spolu s tym mam aj cudne pukanie v uchu, hlavne v lavom, tiez je v poriadku , aspon co hovori orl, ale chodim aj prefukovanie, zaroven mam alergiu na roztoce a slabu na pel, ked si posledny cas chcem preplachnut nos slanou vodou nemozem sa potom vysmrkat, sa mi akoby voda dostala do usi a ked smrknem silnejsie, akoby mi to usi slo roztrhat(predtym s tymto ziadne problemi, (cez leto pri plavani potapani etc...). Som z toho cely zniceny posledny cas, predtym som sportoval a snazil sa zit zdravsie, teraz provblem v skole vydrzat ... Kto ma niake rady alebo odporucania, sem s nimi, skusim hocico. Sam som rozmyslal aj nad stresom ale je to vsetko take ako bolo predtym, ziadny rozdiel som nerobil a stresovat sa moc nestresujem...
Dakujem dopredu za kazdu radu ;-)

nika82

1majaa, potom by som sa nespoliehala len na lekarov. ja som si uz zacala pytat vsetky vysledky krvi v pisomnej forme, lebo som zistila, ze na vela laboratornych vysledkov ti lekar povie, ze je to v norme. a ked som sa na to pozrela a zacala som vyhladavat na zahranicnych strankach, zistila som, ze to az tak v norme vobec nie je. moja byvala lekarka mavla rukou nad mojimi vysledkami krvi, ze niektore hodnotu su "trosilinku zvysene, ale to nic neznamena" a pritom moje telo prekonavalo mononukleozu
napr. mam strasne vysoke hodnoty vsetkych herpetickych virov, ale kedze "len" v IGG, slovenski lekari to povazuju za prekonanu, neaktivnu infekciu. Pricom modernejsi lekari maju na to iny nazor- ze moze sa pod hodnotami IGG skryvat aj latetna viroza, ktora sa sice nepreukaze v IGM hodnotach, ale rovnako vplyva na organizmus a sposobuje imunitnu odpoved- kludne aj vo forme zvysenej teploty.
nehram sa na lekara, ale bohuzial okolnosti ma donutili zacat sa vzdelavat, lebo lekari ma vyhlasili za "zdravu" pricom ako mlada zena som ledva vedela vstat z postele. alebo to zvalili na psychiku, pricom nemam ziadne psychicke problemy.

1maaja

Nika ďakujem za info. Ta zvýšená teplota 2 roky každý deň je dosť znicujuca. Lekárske výsledky nejaké mám, ale po výrokoch lekárov, ako napr.....a máte dobrý teplomer?.........Ale to musíte absolvovať veľa vyšetrení.......a tak podobne som to vzdala. Z výsledkov vyšetrení sa na nič neprišlo.

nika82

1maaja-mala som nieco podobne, tiez ma posielali do nemocnice, ale nesla som. nakoniec mi nasli aktivny EBV virus, ktory sposobil unavovy syndrom a oslabenie imunity

1maaja

Ičo napíš prosím ako sa to u teba doriesilo. Mám niečo veľmi podobné tvojim priznakom. Tiež hovoria lekári, že aj do nemocnice, ale tomu sa zatiaľ vyhýbam. Co ti nakoniec lekári zistili, co ti pomohlo?

1maaja

Ičo napíš prosím ako sa to u teba doriesilo. Mám niečo veľmi podobné tvojim priznakom. Tiež hovoria lekári, že aj do nemocnice, ale tomu sa zatiaľ vyhýbam. Co ti nakoniec lekári zistili, co ti pomohlo?

1maaja

RNG

Zapaly a hnisave vacky pod zubami su zdroje nielen zapalovych toxinov, ale dokonca aj zivych skodlivych bakterii do krvi, ktore mozu vyvolat rozne skody na organoch , casto aj na srdci
Takze fistule a hnisave vacky pod zubami je nezodpovedne zanedbavat.
Najma ked sa daju velmi lahko potlacit napr iontoforezou striebra, pozri cez Google.sk uvedenim rng,zapaly, hnisania a striebro

Simona_1

Mne urobili všetky testy či to nie je vyroza alebo choroba.. ani zapal v krvy nemam všetko je uplne O.K. teploty mi neprechádzajú :( .. nemože to byť aj z toho že mam opuchlé dasno ale zub ma vobec neboli ? Ďakujem za odpoved

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.