Dlhodobo zvysena teplota

Príspevok v téme: Dlhodobo zvysena teplota
ico

Ahojte, posledne 3 mesiace mam stabilne zvysenu teplotu 37,2-37,7 stale sa citim otupeny a citim slabsie palenie oci, stale mam s tym aj odkaslavanie a slabu nadchu, kasel nemam ziadny, pred cca 7mes som mal zapal hrdla a moc som sa tomu nevenoval, potom sa to dalo do poriadku a o mesiac sa to zacalo striedat s tymto a bolestou hlavy, doktorka si mysli , ze som uz simulant, krv. obraz v normale, moc tiez, vyter z hrdla aj ked to bolo skor len z jazyka tiez,(vsetko bolo opakovane min 2x) spolu s tym mam aj cudne pukanie v uchu, hlavne v lavom, tiez je v poriadku , aspon co hovori orl, ale chodim aj prefukovanie, zaroven mam alergiu na roztoce a slabu na pel, ked si posledny cas chcem preplachnut nos slanou vodou nemozem sa potom vysmrkat, sa mi akoby voda dostala do usi a ked smrknem silnejsie, akoby mi to usi slo roztrhat(predtym s tymto ziadne problemi, (cez leto pri plavani potapani etc...). Som z toho cely zniceny posledny cas, predtym som sportoval a snazil sa zit zdravsie, teraz provblem v skole vydrzat ... Kto ma niake rady alebo odporucania, sem s nimi, skusim hocico. Sam som rozmyslal aj nad stresom ale je to vsetko take ako bolo predtym, ziadny rozdiel som nerobil a stresovat sa moc nestresujem...
Dakujem dopredu za kazdu radu ;-)

Simona_1

Chcela by som som sa aj ja opýtať o zvýšenu teplotu. .. Už viac ako týžden mam zvýšenu teplotu 3-krat za den sa spotím ako mača a za chvíľu mam opäť zvýšenu teplotu... netuším vobec z čoho to možem mať a vobec som sa stým este nestretla

RNG

Ico, hliva obsahuje 5 az 11 % betaglukanov v prirodnej forme.
Pri potrebe klinicky ucinnych davok nepouzivaj podla moznosti doplnky z neznamym obsahom(alebo totalne nedostatocnym)aktivnych latok

ico

Ja mam nieco prirodne, v jednej kapsuly je 250mg 100% susenej hlivy, a berem 2x denne, bohuzial ten betaglukan je napisany, ale neni jeh tam jeho mnozstvo :///

RNG

Ico, klinicky ucinne davky betaglukanov(hliva, agaricus, reisi...)je 3x400 mg intenzivne a 2x200 mg udrzobne. Menej nestaci.Na vitaglukanoch(Pleuran) odporucaju prinizke davky

ico

ekaw, ja som zacal jedavat tiez hodne cesnaku, neviem presne kolko to je vela, ale ja som zacal 3 strucky denne, ovocia som zacal jest hadam tiez viac nez normalneho jedla a vitaminy berem len zinok a nieke centrum k tomu na imunitu niake z hlivy ustricovej, ked to pomohlo tebe, hadam to nastartuje aj mna :)

ekaw

..ja som presla myslim tym istym, vratane toho ucha o unave ani nehovorim.. ostalo mi to takto po prechodenenj chripke! Vela ludi ani nevie, co je chripka za svinstvo! Myslim, ze mas v tele nejaky virus, bacil, mozno aj v hlave, ved je to jeden velky labyrint... urcite je to oslabena imunita, treba ju nastartovat.. ja som sa nastvala.. zacala som spavat 8=9 hodin, zdrave jedlo. Kupila som si flavin 7, kazde rano som trosku podrzala pod jazykom, potom prehltla. Kupila som si lactobacily, zacala som jedavat vela cesnaku, litre roznych cajov. Nejedla som ziadne umele vitaminy ani mineraly, trvalo mi to asi 3 mesiace. Neviem, ci Ti to pomoze, ja si klopem, ale nic tym nepokazis..

ico

Dufam, ze to ej z imunitou, do nemocnice sa bduem tlacit az ekd sa to niak zhorsi, ale dufam, ze cosi na tu imunitu zabere a da ju dokopy, ak to neni s nou, ma posle asi rovno do nemocnice bo sama netusi co to je, jej diagnoza stres, ale to zas ja mozem vyvratit... Ta bolest som sa niak pomylil, je to pod, najprv som myslel, ze na lavej strane to moze byt aj srdce, ale to je par cm viac dostredu a ak by to bolo s tym, tak na pravej strane 2 srdce nemam :O) Je to tak cca by som povedal 1cm pod kozou... Ale to je druhorade, cviac mi vadi ta celkova unava...

.........

to tyzdnove vysetrenie v nemocnici by si mal mozno vyuzit, je to sanca na podrobne testy, nie ako na ambulancii po troche po jednom vysetreni do nekonecna, a taku ponuku dnes len tak doktori nedavaju

radca

Doktorke never. Je to vec imunity a ma to vela ludi. Podla mna to sposobuje mykoplazma, alebo nejaky virus. Skus si nechat predpisat KLACID, alebo Sumamed a potom uvidis. To co ta boli je pravdepodobne netypicky zapal pluc.