Vrubkovane kondomy ano alebo nie???

AdamKrt

Nam sa tiez raz Durex roztrhol. Kazdy kondom sa dokaze roztrhnut. V minulosti kludne som mal s partnerkou spotrebu 14 prasknutych kondomov za vikend... Odkedy vsak lepsie mazeme, je to v podstate uz vzacnost, ak praskne.

mary-anne

podla mna sú tam uplne zbytočné, ale aspon zarobia, kedže sú o pár centov drahšie a ludí to láka vyskúšať :DD

a ozaj, minule sa nám normálne durex roztrhol!! som sa čudovala... chceme vyskúšať nejaké iné, uvidíme ...

dobra vila

"No ked je kocka frigidna tak si mozes aj vrubky nozikom na penis spravit a aj tak sa namakas ako blbec a ona nic a ked je normalna tak dosiahne orgazmus tak ci tak."

Ked je normalna? To dievca, ktore nevie dosiahnut orgazmus nie je normalne? Ako pekne skatulkujes dievcata. Skatulkuj radsej seba, lebo veruze vykon muza spravi vela... a mnohokrat je to jeho neschopnost, resp.schopnost.

lioness_01

ritchie: tie s bodkami sú v oranžovej krabičke a tie s vrúbkami v čiernej ak si teda dobre pamätám... ostatné sú bez nejakých výstupkov...

tojefuk

chcem sa spýtať ako zistiť či sú s tými bodkami alebo nie? je to napisane na tej škatuli? ja chcem tie bez bodiek...durex samozrejme ...

RITCHEY

chcem sa spýtat ako zistim ci su s tými bodkamy alebo nie? je to napisane na tej krabicke? ja chcem tie bez bodiek :D samozrejme durex...