Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Make up Max Factor Miracle Touch

lil444

Ja ho pouzivam uz 5 rokov a som nadmieru spokojna.Predtym som vyskusala nespocetne mnozstvo make-upov roznych znaciek,kedze mam mastnu plet velmi tazko som si hladala ten spravny.Teraz uz len tento+puder koly lesku

lulik

baby rozmyslala som nad tymto make-upom, ale ked som si ho skusala na ruku bol dost trblietavy. je to vidiet na tvari, tie trblietky? lebo to sa mi nepaci

marry jane

myslím, že áno, ja síce prob. s pleťou nemám, no aj tak si ten make - up neviem vynachbáliť. stačí ho dať málo a pripadám si akoby som pleť makla akop nejaká filmová hviedza. vlastne používam iba make - up, žiadne špirály, tiene, linky, lesky.

marry jane

tento nie, no mám collor adapt od max factor a vyskúšala som už kadejaké make - upy, ale ten je proste super, naj aký som kedy mala, dokonca ani true much od l´oréal nie je taký super.

dadusssa

je úplne skvelý a podla mna dobre prekrýva...najlepší make-up aký som vyskúšala a to som vyskúšala asi už skoro všetky typy...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Make up Max Factor Miracle Touch - Fórum - ZDRAVIE.sk