gynekologicky zapal

Príspevok v téme: gynekologicky zapal
zapalena

Damy, pripadni pani, ktori myslia, ze maju pre mna radu. Palilo ma pri moceni, moc bol v poriadku, zistili mi gyn zapal (nejaku bakteriu) a lekar predpisal ATB. Priatel isiel tiez k svojej lekarke, ktora mu ich tiez predpisala. V stanovenom case brania ATB sme pre istotu ani nesexovali, aby sme to nepreniesli, nevypili sme kvapku alkoholu, brali sme to vzdy nacas, proste snazila som sa tohoto neprijemneho problemu zbavit. Lenze je to tu zas. Po dvoch tyzdnoch ma zase pali pri moceni, chodim na wc casto a vycikam par kvapiek a hlavne ma boli cele podbrusko a mam pocit, ako by mi bola "vnutri" zima... Co teraz? Mozem iszt zase k mojmu gyn a predpise mi dalsie ATB, ale nehodlam sa pchat chemiou, ked mi viditelne nepomaha (aj tu som citala, ze par bab malo podobny problem, jedna brala az styri druhy ATB a NEZABRALI!!!). Ako to mam zmiernit? Co mam teraz robit? Existuje nejaka alternativna liecba? Ale hlavne - ako zmiernit tie bolesti a co stym mocenim? Nemozem v praci normalne existovat. Ved chodim na WC kazdych 30 min a to som si uz dala pre istotu vlozku, aby mi nahodou par kvapiek neuniklo. Je to fakt neprijemne.
Dik za rady.

Ivka 1

Existuje pomoc vo forme produktov na prírodnej báze a pridala by som k tomu aj prirodné antibiotika. Napíš na mail ak chceš.