Baktéria Haemophilus influenzae

Príspevok v téme: Baktéria Haemophilus influenzae
jaspa

Dobrý deň, mám malú dcérku a po dlhotrvajúcom kašli jej z výteru zistili, že má baktériu hemofilus influenza. Zaujalo ma hlavne to, že deti sú u nás od neviem ktorého roku (1995?)proti tejto baktérii očkované. Ako je potom možné, že ju má? Prečo očkovanie nepomohlo? Ako je to potom s ostatnými očkovaniami?

katarina

A ked ho nebudu mat u nas v lekarni ten GSE tak kde ho kupim nevies?Som z BA.A ten liek ma presne taky nazov ze GSE?Dakujem.

RNG

Citrovital tiez obsahuje ucinnu latku citricidal, ale v ovela mensom mnozstve, cesky vyrobca pre istotu neuvadza kolko. GSE obsahuje 33% citricidalu

katarina

GNG dakujem za info.Akurat si ladam na internete o tom GSE a zevraj je dostat len v BA v Slimaku tam je nejaka lekaren?Neviete?
A este som citala ze v lekarni je aj pod nazvom CITROVITAL su to kvapky je to take ucinne ako GSE alebo nie?Ci to je ina koncentracia?Dakujem.No vyskusam lebo uz neviem ako toho bacila znicit ked ani atb nepomahaju.

RNG

V zdravom tele je plno bakterii, plesni, kvasnych kultur a pod vo
vzajomnej rovnovahe. Ked niektora bakteria pre nas skodliva prevladne, lekari to riesia antibiotikami, ktore znicia aj dobre bakterie. Vtedy sa rovnovaha v tele porusi a rozmnozie sa kvasne a plesnove kultury, pripadne ine bakterie, nez uzitocne.
Preto po pouziti atb. treba co najskor obnovit rovnovahu dodanom masivnej davky probiotik.
GSE je vytazok z grapefruitovych semien, velmi uzitocny pri potlacani roznych infekcii(bakterialnych, viralnych plesnovych), casto je ucinny aj tam, kde farmaceuticke atb zlyhaju.

katarina

Ahojte aj mojej dcerke zistili bacil v nose Heamophila influenze pred vianocmi mala tyzden horucky vasoke a sopel potom z toho zapal stredneho ucha a hnis z usi po dobrati ATB ktore ho mali znicit jej bolo fajn a za tyzden mala zasa sople zelene lekarka spravila vyter a zasa ho tam ma.Dala nam pamykon a berie aj na imunitu lieky a na buduci tyzden mame ist na vyter ci ho tam ma stale zevraj by sa imunita mala s nim vysporiadat no pochybujem, ak ho tam bude mat tak zaasa nam daju atb,nechapem preco ho tie atb neznicili ved bol na ne citlive,ako ste sa z toho dostali?A co je ten GSE pripravok co tu o nom pisete?Dakujem vopred.

RNG

Mia, pozri dole v tejto teme.
Samozrejme pridaj aj probiotika, pripadne vyplach nosa GSE alebo koloidnou striebornou vodou