Baktéria Haemophilus influenzae

Príspevok v téme: Baktéria Haemophilus influenzae
jaspa

Dobrý deň, mám malú dcérku a po dlhotrvajúcom kašli jej z výteru zistili, že má baktériu hemofilus influenza. Zaujalo ma hlavne to, že deti sú u nás od neviem ktorého roku (1995?)proti tejto baktérii očkované. Ako je potom možné, že ju má? Prečo očkovanie nepomohlo? Ako je to potom s ostatnými očkovaniami?

mia

Dobrý deň, dnes som dostala výsledky, môjho syna, má z výteru z nosa zistenú baktériu Haemophilus influenzae, V priebehu troch mesiacov mal troje ATB. Teraz sa tomu chcem vyhnú. Prosím o radu ako "bojovať" s Haemophilusom bez ATB. Už tretí mesiac má soplík a pokašliavanie, z času na čas jednodňové horúčky okolo 38 - 38,5 . Ďakujem za každú radu

aloe

rodinka:aj tu je určite oslabený imunitný systém.Doporučujem dať ho do poriadku prírodnými prípravkami.Vyžiadajte si môj kontakt, pretože ho verejne nemôžem odporučiť, porušila by som pravidlá fóra.

aloe

annamária, po každom antibiotickom prípravku je treba vybrať minimálne jednu dávku probiotík, pretože v organizme sú vyhlušené všetky dobré baktérie.Každé antibiotikum oslabuje imunitný systém.Doporučujem prírodné produkty a stav sa určite zlepší,je treba obnoviť črevnú flóru.

RNG

Na haemophilus je GSE, na kasel oreganovy olej, na virusy treba zvysovat imunitu(selen, zinok,vitamin C a A, probiotika...)

rodinka

Dobry,mi mame v celej rodine bacil.Ja v nose,mala v hrdle aj v nose,manzelovi este neprisli vysledky.Poradte mi prosim ako ho zlikvidulem,lebo sme chori vzdy dokola jeden za druhim!!

martina b

Aj nášmu synovi zistili prítomnosť Hemophilusu pri výtere. V septembri nastúpil do škôlky a od vtedy sa to s ním vlečie. Pani doktorka na krčnom mu predpísala Bioparox, ten mu pomohol. Už nebol zahlienený. Len čo ho prestal užívať a hneď má soplíky. Ide ma šlak trafiť. Ja skúšam aj rôzne homeopatiká.

ethel

Janka,no ja neviem,ale každý doktor vie,že sa dá urobiť citlivosť na ten ktorý bacil a následne nasadiť ATB,na ktoré je ten ktorý druh citlivý..takže ak vás to tak dlho trápi,skúste iného odborníka.To mu kto predpísal ten ventolin???Zodak je antihistaminikum..stiahne aj opuch dýchacích ciest pri alergii..

jankah38

pri silnom dusivom kasli sa zuzuje dychacia trubica a stazuje nadych a drazdi na dalsie kaslanie.ventolin uvolnuje stiahnutie.astma je o dusivom kasli ale on aj odkasliava hlieny.zodak je na tlmenie kasla?ale nie na zabraneniu ochorenia dychacích ciest.mi potrebujeme najst liek na hemofilusa,lebo jemu nezaberaju ATB.aspom takto mi to bolo vysvetlene.

ethel

Janka,ventolín nezabráni tomu aby kašlal,ak doktorka predpísala ventolín musela počuť pri vyšetrení sťažené dýchanie...to sa len tak neobjaví...Bola si aj na plúcnom vyšetrení? Ten kašel mala aj moja malá a odvtedy užíva zodak...máme pokoj...

jankah38

astmu lekarka nepotvrdila,a alergik???? kto dnes nema alergiu?????
nie, nieje, testy nepreukazali nic.keby ste hopoculi kaslat tak vam slzy vybehnu,aj momentalne mame taky stav.