Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

píše si s inou

Príspevok v téme: píše si s inou
lochnes

ahojte. s priatelom sme spolu už vyše 5 rokov a asi pred dvoma mesiacmi som zistila, že si esemeskuje s nejakou babou.neboli to len také nevinné smsky. mali trochu sexuálny podtón. povedala som mu ze o tom viem a presviedčal ma že sú to len smsky ze s nou nič nemal a že to uz skoncilo.vôbec neviem načom som lebo stále si predomnou skrýva mobil a vždy znervoznie ked si ho chcem pozriet.a ked sa ho spytam či si s nou este píse tvrdí ze nie. mate s niecim podobným skusenost?

sakira

a tebe lochnes nechcem nejako extra radit, nik z nas nevie ako to medzi vami je mozno len naozaj potreboval take uvolnenie ved ktovie kolki ti priatelia tych dievcat co tu pisali si nevypisuju niekde na pokeci s inymi, clovek nikdy nevie, ide o doveru, u teba bola narusena, skus to riesit az odstupom casu, nesil to nerob nic na silu ani na neho netlac, ak uvidi ze dokazes riesit situaciu s rozumou a nie hystercit bude k tebe viac uprimny a skor to olutuje ako robit natlaky a zjapat na neho, moj nazor moze byt vsak aj mylny, neber tieto veci tak vazne co tu kto pise, skus si len nieco vziat aby si sa mohla spravne rozhodnut, prajem ti vela stastia

sakira

kazdy tu mele o tej hrdosti, ked sa na vec clovek nepozrie oklukou ale je v strede diania nikdy si nepripusti nic co sklame jeho city, tu je tazko potom hovorit o hrdosti, jednoducho ho lubi, trapi ju to, co to s nim zazila, aka hrdost, musi riesit az ked zisti ako to naozaj je, vtedy ho s hrdostou opusti, vkuse tu pocuvam nestrapnuj sa neponizuj maj hrdost, co je spodina? len je v stede diana pozera sa na vec inak, hlavne ze vy hrde si zijete idealny vztah, btw. volumka kde sa podela tvoja hrdost ked treba klaknut pred chlapom nech chce v tom momente cokolvek, to mam najradsej take reci o hrdosti..

Volumka

a ps: ak si chceš chlapa udržať za každú cenu, tak mu vždy daj to čo potrebuje... ak má chuť na sex, tak nech pri ňom aj zdochne od únavy a uvidíš, že sa po inej ani neotočí :)

Volumka

Podľa môjho názoru, len ten najväčší debil, si nechá smsky v mobile a nevymaže ich! Ako keby bol aspoň troška inteligentný a šikovný, tak ich odstráni z mobu... Ale o to nejde, jednoducho, aký dôkaz ešte potrebuješ? On si chce niečo dokázať, ako tu už bolo spomínané viac-krát... Kebyže ja som zistila niečo také o svojom priateľovi, v tom momente by som sa s ním rozišla... (čo som aj pár-krát spravila, ale to bolo pre niečo celkom iné) Jednoducho v takomto prípade, láska, neláska... city musia ísť bokom a treba to riešiť. A hlavne nezabúdaj ak zistíš, že ťa podviedol (čo dúfam, že ten drbo nespravil) tak si zapamätaj, že kto podvedie raz, podvedie aj druhý, tretí-krát.........Predsa máš nejakú hrdosť, si mladá a máš na lepšieho!

luise

mila lochnes, tak ja na tvojom mieste uz hned v tej chvili, ako si zistila, ze ma v telefone taketo sms, prinutila by som ho predomnou zavolat tej zabe a na vlastne usi by som musela pocut, ze to s nou ukoncil, pripadne by si jej mala brnknut ty (s jeho vedomim, aby ti nevycital,ze jej volas a on o tom nevie)...a od nej uz zistis, ci je to len o esemeskovani ci je za tym nieco viac a by som jej ujasnila, ze do 5-rocneho vztahu nema strkat ratafak! no zas na druhej strane, kebye tvoj priatel by sa zdrahal a nechcel to ukoncit, myslim, ze viac nemas co riesit! tym by ti dal jasne najavo,ze ta dotycna je prenho natolko dolezita,ze sa jej nechce vzdat:( chlap naslubuje vsetko,ked je zle,ale ked treba nieco razne riesit,musis konat ty! asi tolko moja rada...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

píše si s inou - Fórum - ZDRAVIE.sk