píše si s inou

Príspevok v téme: píše si s inou
lochnes

ahojte. s priatelom sme spolu už vyše 5 rokov a asi pred dvoma mesiacmi som zistila, že si esemeskuje s nejakou babou.neboli to len také nevinné smsky. mali trochu sexuálny podtón. povedala som mu ze o tom viem a presviedčal ma že sú to len smsky ze s nou nič nemal a že to uz skoncilo.vôbec neviem načom som lebo stále si predomnou skrýva mobil a vždy znervoznie ked si ho chcem pozriet.a ked sa ho spytam či si s nou este píse tvrdí ze nie. mate s niecim podobným skusenost?

lochnes

rozmyslala som ze to skoncim aby videl ze to uz prehnal a aby si uvedomil co spravil.lebo mam pocit ze si je mnou az prilis isty.si mylsi ze moze robit co sa mu zachce a ja stale budem s nim.

lochnes

ved ani ja by som mu ho nekontrolovala keby som vedela ze tam nic nieje.ale prave ze vzdy ked som si ho pozrela som tam nieco nasla.a ked uz ho zacal aj predomnou skryvat tak uz mi to nedalo a musela som sa pozriet lebo som vedela ze nieco nie je v poriadku

safa

ako som to riesila? no u nas to zacalo tak, ze som samozrejme o nicom nevedela..raz siel volat bratovi, ja som bola pri nom a videla som do zoznamu..tak som to zistila.nechcel povedat kto to je, nakoniec som to aj tak zistila..jedna 17 r.holka, ktora si zaumienila, ze po nom pojde..spoznali sa neviem ako, ani ma to v tej chvili nezaujimalo..vedela som, ze sa spolu kamaratia, ale respektovala som to, ale respektovala som to KAMARATSTVO, az kym som neprisla na to, o co slecne ide.videl, ze ma to hneva, ze mi o tom nepovedal, tak mi povedal, ze uz si nebude.tak som to nechala.raz sme spolu cestovali a ja som si chcela pozriet nase fotky, co ma vo svojom mobile.bol kus nervozny ked mi daval mobil, tak mi doslo.rovno som sla do sprav, aj ked mi to bolo strasne luto, lebo ja respektujem sukromie, ale islo mi o nas. nasla som tam dalsie spravy, a po precitani vsetkych som zistila, ze sa mu podlizuje a take veci..znervoznela som a samozrejme mu povedala,co to ma znamenat.urazil sa, lebo som mu pozerala do sms, a vie, ze ja to len tak nerobim.hadali sme sa, z mojej strany bol plac, vycitky..proste to, co sa dalo cakat.nejako sa mi odcudzil.videl, ze mu nedoverujem.hnevalo ho to, tak som mu povedala, ze vie aka som, ze vela veci beriem v pohode, ale ze sa mi to nepaci a som proti tomu, aby si pisali.pytala som sa, ci mu nieco vo vztahu chyba, ved mu davam tolko lasky, ze sa dakedy cudujem, odkial tolko je. samozrejme, slecna nechcela popustit.tak som jej raz na diske dalo najavo, ze JA SOM JEHO PRIATELKA.nezrobila som jej nic, ale podla mojho pohladu pochopila o co mi ide, alebo ked sla okolo, tak som "nechtiac" do nej drgla.to bol piatok.a v nedelu na mna frajer vybehol, ze co to ma znamenat..ona mu totiz natrepala, ze sa jej vyhrazam, ze som na nu poslala dakych chalanov, vraj som jej volala..proste uplne halsuky, co fakt nebola pravda..tak som mu povedala-vyber si JA alebo ONA. a to bol asi ten zlom, vybral si mna, ju ignoruje, teraz strka na diske pri tanci ona do mna, ale zatial to respektujem..proste take zhrnutie-on najskor vravel, ze je to pisanie, ale som mu povedala, ze ta holka to tak neberie, ved nech uvazuje a mna tym vlastne dava na posmech....je potrebne podla mna povedat, ze ta to rani, trapi a tak..

Deee

lochnes, povazuje ta za samozrejmost a popritom uz hlada inde nejake to spestrenie, podla mna si ta skutocne nevazi a nelubi ked toto robi, ak by mi priatel omylom poslal sms pre inu zenu, nemala by som viac s nim co riesit...mam 22 a s priatelom som 2 roky, nikdy predo mnou neskryval telefon, mam k nemu volny pristup aj ked potrebujem niekam zavolat, na druhej strane nemam jediny dovod kontrolovat mu fon, nikdy som to neurobila...

lochnes

dik petrake no ono je to tak ze ona sa mu prvá ozvala a začala ho otravovat. a neviem co mu môže chýbat ma všetko co chce a mozno to je ten problem.ja si skôr myslím ze si stále potrebuje nieco dokazovat. ze aj ine maju o neho zaujem alebo ja neviem

petrake

Lochnes: nenechaj zo seba robiť sprostú a postav sa k tomu s hrdosťou. Viem, že je to ťažké, ale musíš to urobiť pretože si nezaslúžiš, aby sa takto niekto choval. Ale zrejme je niečo čo mu vo vašom vzťahu chýba...Možno sa len nudí, ale je to vec, ktorú nenechaj tak...Po prvé Ťa to určite ponižuje a uráža a po druhé ak mu niečo vo Vašom vzťahu chýba a vadí tak nech sa vyjadrí jasne a nech sa nechová ako malý chlapec..alebo keď s nim nebude reč, urob to isté..ak mu na Tebe ešte záleží tak ho to dosť rozhýbe...Držím Ti palčeky..

lochnes

ano prvykrat ked som na to prisla a potom este ked mi poslal tu smsku co pisal jej tak mi tvrdil ze to uz mal v mobile dlho ale ako si ju vymazaval tak ju omylom poslal mne

bejb

AJ JA SI MYSLIM ZE TA KLAME ALE MUSIS ZISTIT VIAC ABY SI SI BOLA ISTA..UZ TI VIACKRAT POVEDAL ZE SA TO NEBUDE OPAKOVAT?