Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

poskodene vlasky

nikush

noo tak kikina ja mam tiez blond vlasy-len melir,aj si ich uz len obcas zehlim,nefenujem nikdy... noo a ja pouzivam vyrobky gliss kur-tu zltu radu na poskodene a stiepajuce sa vlasy ci co ...taky zlty obal..aj sampon,masku a kondicioner.. a este raz do tyzdna si davam masku zo zltkov,citronu,medu a olivoveho oleja,to si nechavam na vlasoch hodinu,niekedy viac.. a este pouzivam nejaky olej na suche vlasy z avonu-taky zeleny obal...noo mne to pomaha :)) inac som mala extremne suche vlasy...

kikina

kekso "prestan si nicit vlasy sama" no tak myslim si, ze kazda baba chce vyzerat dobre a uprava vlasov je zaklad samozrejme okrem licenia.....
mirka 23 no nefarbit vlasy tak to by nedopadlo dobre a ja si nefukam a nezehlim vlasy vzdy sem-tam cca 2x do mesiaca si ich vyzehlim a uz asi 2 mesiace som nefenovala vlasy, nechavam ich vyschnut prirodno...

mirka 23

Aj ja si myslím, že by si si mala prestať farbiť a fénovať vlasy, nech sa trochu spamätajú. ja používam na zregenerovanie vlasov Henu, je to zábal, proti štiepeniu, vypadávaniu, lupinám, ale nemôže sa dávať, keď si farbíš vlasy. Musí tam byť odstup aspoň 4 týždne. Je aj Hena, ktorá farbí vlasy, neškodí a vyživuje. Stojí to okolo 100sk.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

poskodene vlasky - Fórum - ZDRAVIE.sk