Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

slaba erekcia

Príspevok v téme: slaba erekcia
riki

zdravim , Mám 17 rokov, a mam problém s nedostatočnou erekciou. pokusali sme sa s partnerkou 2 x o sex a niesom schopný dosiahnuť dostatočnú erekciu. Neviem čo je to somnou, ani ma nevzrušuje keď sa mi snaží partnerka pomocť rukami, nemám dostatočnú erekciu aby som si mohol nasadiť kondóm. Pritom si myslím že v partnerke neni chyba lebo ju milujem. Občas keď sa spolu prechádzame po meste tak mám zase problém že mám erekciu ale ked sme u mňa doma tak nič,teda nieje dostatocna a ak je tak nepochopitelne upadne . Pritom keď si to robím sám tak nemám nikdy problém.myslim, ze je to stresom ale chcem sa spytat ako sa ho zbavit ,niekedy mam problem aj curat ked je niekto pri mne. Nechapem to a pripada mi to ako keby niesom dostatocne nadrzany dakujem za odpoved ..

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

slaba erekcia - Fórum - ZDRAVIE.sk